Grubba Polish Champions – bilety

Sportowe emocje i pokazy artystyczne czekają na widzów przedsięwzięcia o nazwie Grubba Polish Champions – Turnieju Mistrzów w tenisie stołowym. W niedzielę, 6 kwietnia br. w Operze i Filharmonii Podlaskiej do pojedynków przystąpią legendarni pingpongiści, a ich grze towarzyszyć będzie artystyczno-sportowe show.

Joergen Persson, Jean-Philippe Gatien, Jean-Michel Saive oraz Leszek Kucharski – mistrzowie świata, Europy i medaliści Igrzysk Olimpijskich zagrają ku pamięci Andrzeja Grubby. By zobaczyć na własne oczy gwiazdy światowego tenisa stołowego, wystarczy pojawić się 6 kwietnia w Białymstoku i zdecydować się na zakup jednego z biletów.

Wschodzący Białystok Superliga, organizująca przedsięwzięcie, przeznaczyła do sprzedaży bilety w cenach: 10, 20, 30 oraz 40 zł. Dla dzieci i młodzieży do 18. roku życia przewidziano bilety ulgowe (w cenie 10 zł). Dostępne są również miejsca VIP, na które bilet kosztuje 80 zł. Duża pula bezpłatnych wejściówej trafi do dzieci i młodzieży z białostockich klubów sportowych.

Przed turniejem prowadzona będzie klinika tenisa stołowego, podczas której młodzi adepci będą mogli uczyć się od samych gwiazd. Spotkanie z mistrzami to nie tylko okazja do niesamowitej lekcji gry, ale także rozegrania sparingów. Zespoły zainteresowane udziałem w klinice organizatorzy zapraszają do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@superliga.com.pl.

Po finałowym meczu turnieju na scenie odbędzie się show z udziałem Lucjana Błaszczyka i Norberta Stolickiego. Pokaz akrobatycznych sztuczek, odbijanie piłeczki praktycznie wszystkimi częściami ciała, emanacja precyzji i pomysłowości – na tę okazję zawodnicy przygotowali specjalny zestaw sztuczek technicznych, który po raz pierwszy „na żywo” zobaczą goście Grubba Polish Champions.

Bilety na to wielkie wydarzenie dostępne są w kasie Opery i Filharmonii Podlaskiej. Istnieje również możliwość rezerwacji biletów drogą telefoniczną oraz elektroniczną:
– zamówienia – e-mail: bilety@oifp.eu,
– kasa – tel. (85) 306 75 04,
– rezerwacja – tel. (85) 306 75 06.

Dodaj komentarz