Skarb Kibica 2013/2014

Prezentujemy terminarz „domowych” meczów Dartomu Bogorii w sezonie 2013/2014. Zachęcamy do odwiedzania naszej hali i nieustającego dopingu!

Terminarz spotkań Dartomu Bogorii w sezonie 2013/2014 (styczeń – maj)

Wschodzący Białystok Superliga:
10. kolejka: Dartom Bogoria – ZKS Palmiarnia Zielona Góra (20.01.2014, godz. 18.30) 3:1
12. kolejka: Dartom Bogoria – KS Dekorglass Działdowo (10.02.2014, 18.30) 3:2
14 kolejka: Dartom Bogoria – Energa-Manekin Toruń (4.03.2014, 18.00) – mecz odwołany
17. kolejka: Dartom Bogoria – Olimpia-Unia Grudziądz (14.04.2014, 18.30) 3:1

Mecze wyjazdowe:
11. kolejka: Poltarex Pogoń Lębork – Dartom Bogoria (3.02.2014, 18.00) 1:3
13. kolejka: Carbo-Koks TTS Polonia Bytom – Dartom Bogoria (25.02.2014, 18.00) 3:1
15. kolejka: SPAR Extramerket AZS Politechnika Rzeszów – Dartom Bogoria (11.03.2014, 18.00) 3:1
16. kolejka: Condohotels Morliny Ostróda – Dartom Bogoria (18.03.2014, 18.00) 1:3
18. kolejka: PKS Kolping Frac Jarosław – Dartom Bogoria (14.05.2014, 18.30) -:-

Play-off:
1/2 finału: Carbo-Koks TTS Polonia Bytom – Dartom Bogoria (19.05.2014, 18.00) -:-
1/2 finału: Dartom Bogoria – Carbo-Koks TTS Polonia Bytom (24.05.2014, 17.00) -:-

Puchar ETTU:
1/4 finału: Dartom Bogoria – FC Saarbruecken (17.01.2014, godz. 19.00) 3:2

Mecze wyjazdowe:
1/4 finału: FC Saarbruecken – Dartom Bogoria (24.01.2014, 19.30) 3:2

Terminarz spotkań Dartomu Bogorii w sezonie 2013/2014 (wrzesień – grudzień)

Wschodzący Białystok Superliga:
2. kolejka: Dartom Bogoria – Poltarex Pogoń Lębork (11.09.2013, godz. 19.00) 3:2
4. kolejka: Dartom Bogoria – Carbo-Koks TTS Polonia Bytom (29.10.2013, 18.00) 3:0
6. kolejka: Dartom Bogoria – SPAR Extramerket AZS Politechnika Rzeszów (27.11.2013, 19.00) 3:2
7. kolejka: Dartom Bogoria – Condohotels Morliny Ostróda (1.12.2013, 16.00) 3:0
9. kolejka: Dartom Bogoria – PKS Kolping Frac Jarosław (16.12.2013, 18.00) 3:1

Mecze wyjazdowe:
1. kolejka: ZKS Palmiarnia Zielona Góra – Dartom Bogoria (3.09.2013, 18.00) 0:3
3. kolejka: KS Dekorglass Działdowo – Dartom Bogoria (16.10.2013, 19.00) 2:3
5. kolejka: Energa-Manekin Toruń – Dartom Bogoria (2.11.2013) 3:1
8. kolejka: Olimpia-Unia Grudziądz – Dartom Bogoria (10.12.2013, 18.00) 2:3

Puchar ETTU:
3. runda: Dartom Bogoria – Entente Pongiste Issenne (14.12.2013, 16.00) 3:1
4. runda: Dartom Bogoria – STK Dr Casl Zagrzeb (20.12.2013, 19.00) 3:1

Dodaj komentarz