Transmisja na żywo z Jarosławia

W środę o 18.00 Bogoria rozpocznie swój wyjazdowy bój z Jarosławiem w półfinale play-off superligi. Bezpośrednia transmisja w internecie!

Półfinał play-off superligi to powtórka z sezonu 2012/2013, kiedy nasza drużyna potrzebowała trzech spotkań, by zapewnić sobie awans do finału. Tak jak wtedy, również i tym razem półfinał rozpoczyna się na Podkarpaciu, skąd oba zespoły przeniosą się do Grodziska Mazowieckiego (rewanż w sobotę, godz. 16.00).

Mistrzowie Polski w play-off występują w swoim najmocniejszym składzie, na czele z Oh Sang Eunem. Grodziscy kibice liczą, że Koreańczyk co najmniej powtórzy swój rezultat z ubiegłego sezonu, w którym zanotował siedem kolejnych zwycięstw w play-off. Azjata poprowadził grodziski klub po odzyskanie tytułu najlepszej drużyny w kraju.

Na Kolping Frac Jarosław trzeba jednak uważać. Silny duet w jego szeregach tworzą Wang Zeng Yi i obrońca Jewgienij Szczetinin. Skład uzupełnia Witalij Niechwiedowicz, mający jeden z najsłabszych bilansów w superlidze – 4-13. Faza play-off jak pokazała historia rządzi się jednak swoimi prawami, a wszyscy zawodnicy przystępują do niej jak do zupełnie nowej – i najważniejszej – części sezonu.

Początek środowego starcia Jarosław – Grodzisk Mazowiecki o godz. 18.00. Transmisja w internecie na superliga.com.pl. Retransmisja w Sportklubie 28 marca o godz. 11.00.

Dodaj komentarz