Kolejne zwycięstwo Bogorii

Tym razem podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego w ramach 4. kolejki Superligi pokonali zespół ZOOLESZCZ Bydgoszcz 3:2. Czwartkowe zwycięstwo zapewniło naszym tenisistom awans na pozycję lidera w tabeli.

 

Spotkanie rozgrywane w hali przy ulicy Westfala 3a rozpoczęło się od pewnej wygranej 3:0 naszego najbardziej doświadczonego zawodnika Oh Sang Euna nad Patrykiem Jendrzejewskim. W następnym spotkaniu swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Superligi odniósł Donghoon Kang, który po bardzo wyrównanym meczu zwyciężył naszego Pawła Fertikowskiego 3:2. W spotkaniu zawodników występujących na pozycji numer trzy lepszy okazał się zawodnik gości. Węgierski obrońca Adam Pattantyus pokonał Jakuba Kosowskiego 3:0.

Mimo, że po trzech grach pingpongiści Bogorii przegrywali 2:1, potrafili przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po raz kolejny niezawodny okazał się Oh, który wygrał ze swoim rodakiem Kangiem 3:1, zaś decydujący punkt zdobył Fertikowski, który pokonał Jendrzejewskiego 3:1.

Kolejny mecz w ramach Superligi Grodziszczanie zagrają 27 października na wyjeździe z ekipą Energa-Manekin Toruń. Z kolei liga po raz kolejny zawita do Grodziska Mazowieckiego 3 listopada gdy przeciwnikiem Bogorii będą Morliny Ostróda.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki-ZOOLESZCZ Bydgoszcz 3:2

Oh Sang Eun-Patryk Jendrzejewski 3:0

Paweł Fertikowski-Donghoon Kang 2:3

Jakub Kosowski-Adam Pattantyus 0:3

Oh Sang Eun-Donghoon Kang 3:1

Paweł Fertikowski-Patryk Jendrzejewski 3:1

 

 
 

Dodaj komentarz