Dartom Bogoria rusza na podbój Europy

Po świetnym początku w rozgrywkach Superligi (4 zwycięstwa w 4 spotkaniach) drużyna Bogorii, w ramach drugiej kolejki Ligi Mistrzów spotka się w niedzielny wieczór z Sten Ostrov Havlickuv Brod. 

Obydwie drużyny tegoroczne zmagania w Lidze Mistrzów rozpoczęły od porażek na wyjeździe 3:1, z wyżej notowanymi drużynami. Grodziszczanie ulegli faworytom tegorocznych zmagań Borussi Dusseldorf, zaś Czesi nie dali rady zespołowi ASTT Chatres.

Bogoria prawdopodobnie wystąpi w składzie: Oh Sang Eun, Daniel Górak i Jakub Kosowski. W drużynie z Ostravy w meczu przeciwko Chatres występowali: Matsaka Morizono, Pavel Sirucek i Tomas Tregler. Liderem Czechów wydaje się być Matsaka Morizono, który obecnie zajmuje 24. miejsce w światowym rankingu ITTF.  Ostatnie bardzo dobre występy naszego zespołu wskazują na to, że szykuje się bardzo zacięty pojedynek. Tym bardziej, że żaden z zespołów nie może sobie pozwolić na porażkę w tym spotkaniu, jeśli chce realnie myśleć o awansie do ćwierćfinału rozgrywek (z grupy do dalszej fazy awansują dwie drużyny)

Początek jutrzejszego meczu o godzinie 18. Poniżej link do transmisji na żywo.

http://www.laola1.tv/en-int/live/sten-ostrov-havlickuv-brod-bogoria-grodzisk-mazowiecki/374290.html

Dodaj komentarz