Czas na 6. kolejkę Superligi

W niej drużyna Dartomu Bogorii zmierzy się u siebie z Morlinami Ostróda. Początek spotkania dzisiaj o godzinie 18. Po pięciu kolejkach nasz zespół jest niepokonany i zajmuje drugie miejsce w tabeli Superligi. Zawodnicy z Ostród z kolei są na 11. pozycji.

Po dosyć pechowej porażce w Lidze Mistrzów z ASTT Chartres nadaża się doskonała okazja, aby podnieść morale w drużynie. Na krajowym podwórku podopieczni Tomasza Redzimskiego kroczą pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Na zupełnie innym biegunie znajduje się drużyna z Mazur. Morliny z zaledwie jednym zwycięstwem plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli Superligi. 

Przyczyną słabszej postawy zespołu Tomasza Krzeszewskiego jest słaba skuteczność Belga Robina Devosa i Adriana Więcka, którzy razem na 10 meczy indywidualnych wygrali tylko jeden. Jedynym, który nie zawodzi w drużynie z Ostródy jest Rosjanin Mikhail Paikov, który dotychczas wygrał 5 z 8 spotkań w Superlidze i zajmuje wysokie 9. miejsce w rankingu indywidudalnym Superligi za ten sezon.

W związku z tym faworytem spotkania będą zawodnicy z Bogorii, którzy prezentują równy i wysoki poziom w rozgrywkach Superligi. Wydaje się, że nawet nieobecność bohatera piątkowego meczu z ASTT Chartres Koreańczyka Jung Youngsika, nie powinna pokrzyżować szyków naszego zespołu. Prawdopodobnie w dzisiejszym meczu Dartom Bogoria wystąpi w składzie: Daniel Górak, Jakub Kosowski i Paweł Fertikowski. 

Wszystkich kibiców Bogorii zapraszamy na dzisiejsze tenisowe widowisko, które odbędzie się w hali przy Westfala 3a. Początek spotkania o godzinie 18. W trakcie meczu odbędzie się również występ karate, uczniowskiego klubu sportowego Budo Grodzisk Mazowiecki

Dodaj komentarz