LM: Na pożegnanie z ASTT Chartres

Dzisiaj o godzinie 19 Bogoria w ostatnim meczu w 2015 roku zmierzy się z ASTT Chartres. Spotkanie będzie rozegrane w ramach 6. kolejki Ligi Mistrzów.

Grodziszczanie do Francji wylecieli w czwartkowy poranek i ich podróż odbyła się bez większych zawirowań. Pojedynek z liderem grupy D będzie pożegnaniem Bogorii z Ligą Mistrzów, gdyż wicemistrzowie Polski już wcześniej stracili szansę na awans z grupy. Nie zmienia to jednak faktu, że podopieczni Tomasza Redzimskiego godnie chcą się pożegnać z europejskimi pucharami i zrewanżować się ekipie z Chartres za minimalną porażkę we własnej hali.

Wówczas zaledwie dwóch piłek brakowało Bogorii do pokonania finalisty Champions League z 2013 roku. Daniel Górak w decydującym meczu wygrywał już z Robertem Gardosem 2:0 i 9:8, jednak to ostatecznie zawodnik gości wyszedł zwycięsko z tej potyczki. Bogoria przeciwko Franzucom wystąpi w krajowym składzie z Danielem Górakiem, Pawłem Fertikowskim i Jakubem Kosowskim. Na pewno będzie to doskonała okazja do poprawienia morali po kilku porażkach w rodzimej Superlidze i zakończenia roku w dobrym stylu. Z kolei zespół ASTT Chartres wystąpi przeciwko naszemu zespołowi bez swojej największej gwiazdy Gao Ninga i będzie sobie musiała radzić w składzie: Par Gerell, Joao Monteiro, Robert Gardos oraz Alexander Robinot.

Transmisja na żywo z tego spotkania pod poniższym linkiem:

http://www.laola1.tv/en-int/live/chartres-astt-bogoria-grodzisk-mazowiecki/374308.html

 

Dodaj komentarz