Wielki turniej Bogorii

W celu pogłębienia więzi między osobami trenującymi na co dzień w Bogorii nasz klub organizuje turniej, który zostanie rozegrany 14 maja.

Zawody, które odbędą się w sobotę, o godzinie 9 otworzy indywidualny turniej Grodziskiej Ligi Amatorów. Wszyscy zawodnicy, którzy w ciągu roku grają w Lidze mogą wziąć udział w turnieju. Następnie o 11.30 do walki w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a staną zarówno najmłodsi adepci uczęszczający na zajęcia w ramach naszej Akademii Tenisa Stołowego jak i tenisiści Młodej Bogorii, którzy odnoszą bardzo duże sukcesy na arenie wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Na sam koniec turnieju powalczą rodzice wszystkich zawodników naszego klubu, mamy nadzieję, że okazja do wspólnej rywalizacji przyniesie im sporo frajdy. Dla trójki najlepszych zawodników w każdej kategorii organizatorzy przygotowali medale, a także nagrody rzeczowe. Nie zabraknie również poczęstunku dla wszystkich uczestników. Zawody dofinansowane są ze środków gminy Grodzisk Mazowiecki

 

Dodaj komentarz