Czas na drugą edycję Pingla Cup

  • Post category:Pingla Cup

 

Już 18 i 19 Czerwca  w Grodzisku Mazowiecki odbędzie się jeden z największych, jeśli nie największy turniej ogólopolski w kategorii Skrzatów i Żaków Pingla Cup.

Po sukcesie pierwszej edycji zawodów tenisa stołowego, w których udział wzięło 70 Skrzatów z całej Polski nasz klub zdecydował się zorganizować drugą edycję poszerzając turnej o kategorię Żaków. Głównym organizatorem tego niezwykłego turnieju oprócz Bogorii jest gmina Grodzisk Mazowiecki. Po raz kolejny organizatorzy przygotują dla uczestników doskonałe warunki. Zawodnicy występujący w kategorii Skrzatów będą mieli możliwość rywalizacji na 16 obniżonych stołach. Oprócz tego spotkania fazy finałowej będą się odbywać w warunkach w jakich występują na codzień tenisiśći Bogorii w Superlidze i Lidze Mistrzów (Półfinały oraz finał rozegrane zostaną w polu gry z czerwona podłogą). Nie zabraknie także strefy wywiadów, która cieszyła się ogromną popularnością w zeszłym sezonie.

Jako pierwsi do rywalizacji w Sobotę staną Skrzaci i Skrzatki, którzy najpierw będą rywalizować w turnieju grupowym, a następnie w turnieju głównym i pocieszenia, tak by każdy miał możliwość rozegrania jak największej ilości gier.  W niedzielę w podobnej formule konkurować będą Żacy i Żaczki. Zgłoszenia do Turnieju  należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy, który znajduje się w linku poniżej oraz przesyłając go w nieprzekraczalnym terminie do 8 czerwca tego roku. PRAWO DO UDZIAŁU W TURNIEJU MA ŁĄCZNIE 128 ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW W KATEGORII SKRZAT ORAZ 128 ZAWODNICZEK I ZAWODNIKÓW W KATEGORII. ŻAK, TAKŻE DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Opłata Startowa do turnieju wynosi 40 zł.

Poniżej prezentujemy link do relacji z pierwszego i drugiego dnia turnieju, w którym znajdziecie wszystkie wyniki oraz klasyfikację końcową Pingla Cup.

Relacja z pierwszego dnia

Relacja z drugiego dnia