Dariusz Szumacher nowym prezesem PZTS

W dniu wczorajszym środowisko tenisa stołowego obiegła miła dla Bogorii wiadomość. Prezes naszego klubu Dariusz Szumacher został wybrany Prezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego.
Ostatnio bardzo głośno było w sprawie odwołania przez zarząd związku (w którym wiceprezesem był Szumacher) byłego już prezesa Wojciecha Waldowskiego. W związku z tym zarząd zdecydował się odwołać go z pełnionych funkcji. Ten sam zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego ze swojego grona wybrał Dariusz Szumachera na nowego prezesa. Za powołaniem go na nowe stanowisko było 8 osób, 1 osoba się wstrzymała od głosu, nikt nie był przeciwko.

Jest to kolejna ważna funkcja jaką będzie pełnił prezes naszego klubu. Przypomnijmy, że jest on również prezesem Lotto Superligi. Panu Dariuszowi Serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów na nowym stanowisku.

Dodaj komentarz