Świetna zabawa w trakcie IV turnieju ATS

W niedzielę odbył się IV w tym sezonie turniej naszej Akademii Tenisa Stołowego, tym razem udział w naszej rywalizacji wzięło blisko 50 dzieci i rodziców.

Jak zawsze turniej organizowany przez klub Bogoria rozpoczął się o godzinie 10, dla dzieci z najmłodszych kategorii. Cała rywalizacja połączona z elementami zabawy poprzedzona została rozmową z dziećmi, by czerpały z zadań, które mają do wykonania oraz gry na punkty jak najwięcej przyjemności. Dzieci zostały również zachęcone do maksymalnego zaangażowania i koncentracji. Po raz kolejny przy okazji turniejów naszej Akademii dzieci rywalizowały w czterech kategoriach. Nie zabrakło również turnieju dla rodziców, w którym jak zawsze panowała zacięta rywalizacja. Łącznie do rywalizacji stanęło blisko 50 dzieci i rodziców.

Dla wszystkich uczestników został również przygotowany poczęstunek, dzięki uprzejmości firmy Czarpol i restauracji Biesiadowo. Dla trzech najlepszych zawodników z każdej kategorii czekały puchary oraz dyplomy. A jeszcze w tym roku szkolnym przygotowany zostanie kolejny turniej, już piąty turniej Akademii Tenisa Stołowego klubu Bogoria. Poniżej prezentujemy najlepsze trójki w każdej kategorii:

Mali Mistrzowie:
1. miejsce Konrad Grzeszyk
2. miejsce Bartłomiej Wysocki
3. Jakub Kulczyk
Mistrzowie:
1. miejsce Olga Wiśniewska
2. miejsce Szymon Szewczak-Kuciński
3. Zuzia Gutkowska
Arcymistrzowie:
1. miejsce Mariusz Wiśniewski
2. miejsce Ania Piliszek
3. miejsce Jan Jośko
Giganci:
1. miejsce Piotr Florczak
2. miejsce Krzysztof Stąporek
3. miejsce Mikołaj Giereło
Rodzice:
1. miejsce Przemysław Jośko
2. miejsce Marcin Dobosz
3. miejsce Robert Stąporek