Bogoria-Dojlidy Białystok zapowiedź meczu

Po trzech zwycięstwach z rzędu Bogoria 7 kwietnia o godzinie 18 spotka się z bardzo silnym przeciwnikiem z Białegostoku.

Po 16. kolejkach LOTTO Superliga nasza drużyna plasuje się na bardzo wysokim 2. miejscu i z pewnością liczy, że zwycięstwo z zespołem Dojli pozwoli utrzyma jej utrzymać pozycję w tabeli oraz zbliżyć się do lidera KS Dekorglass Działdowo. Ekipa z Podlasia obecnie zajmuje 5. miejsce w tabeli i cały czas liczy się w walce o awans do Play-Off. O sile UKS Dojlidy Białystok stanowi bardzo dobrze znany w Grodzisku Mazowieckim Zengyi Wang. Popularny Wandżi przez kilka sezonów występował w drużynie Bogorii zdobywając w niej kilka tytułów Drużynowych Mistrzów Polski. Oprócz Wandżiego w składzie zespołu Marcina Jarkowskiego znajduje się Pavel Platonov i Aliaksandr Khanin. Obaj Białorusini w tym sezonie LOTTO Superliga już nie raz potrafili sprawiać niespodzianki i pokonywać silniejszych przeciwników.

Nasz zespół podejdzie do piątkowej rywalizacji w najmocniejszym na tą chwilę składzie, czyli: Daniel Górak, Panagiotis Gionis i Masaki Yoshida. Cała trójka ma bardzo dodatni bilans indywidualny w rozgrywkach Superligi znajdując się w najlepszej 12 spośród wszystkich zawodników. Najlepszy z naszych w tym rankingu jest Panos, który zajmuje trzecie miejsce z bilansem 15-6. Jak zawsze przy okazji spotkań rozgrywanych w Hala sportowa w Grodzisku Maz. nie zabraknie licznych pokazów i konkursów dla kibiców, w których do wygrania będą cenne nagrody, m.in. tablet firmy Alcatel czy też powerbank. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 18, wszystkich fanów zapraszamy gorąco na to spotkanie

Dodaj komentarz