Daniel w studio TVP uczcił WTTD

W dniu wczorajszym obchodzony był już po raz trzeci Międzynarodowy Dzień Tenisa Stołowego. Z tej okazji Daniel Górak i Natalia Partyka rozegrali pokazowy mecz na 30. piętrze Pałacu Kultury.

Obchody Światowego Dnia Tenisa Stołowego były doskonałą okazją do promocji naszej dyscypliny. W internecie znalazło się wiele ciekawych filmików przedstawiających jak profesjonalni tenisiści, ale także amatorzy i dzieci obchodzili ten wyjątkowy dzień dla tenisa stołowego. Nasz zawodnik Daniel Górak rozegrał pokazowy mecz z Natalią Partyką, zarówno na stole o normalnych wymiarach jak i malutkim stole do zabaw. Oprócz nich w akcji organizowanej przez Polski Związek Tenisa Stołowego wziął udział honorowy uczestnik, którym był Jan Targosiński, który niedawno skończył 102 lata, a cały czas aktywnie uprawia tenis stołowy. Pan Jan pokazuje, że sport ten można uprawiać w każdym wieku, oprócz niego udział w obchodach dnia tenisa stołowego wzięli młodzi zawodnicy.

Materiał z tego wydarzenia został pokazany w głównych wiadomościach sportowych w TVP1. Daniel z kolei był gościem sportowego wieczoru w TVP Sport, gdzie z redaktorem Jackiem Kurowskim próbowali grać na szklanym stole. Jeśli jesteście ciekawi występu Daniela, kliknijcie w link poniżej.

http://sport.tvp.pl/29842851/stol-tenisowy-w-jadalni-piorko-i-mala-partyjka-z-prowadzacym

Dodaj komentarz