W piątek starcie z 3S Polonią Bytom w Lotto Superlidze

Rozgrywki Lotto Superligi nie zwalniają tempa. W piątek 21 kwietnia Bogoria podejmie we własnej hali zespół 3S Polonia BYTOM – Tenis Stołowy.

Spotkanie rozegrane zostanie w ramach 20. kolejki Lotto Superligi. Po tej rundzie gier zawodnicy będą mieli trochę dłuższą przerwę, po to by przygotować się do najważniejszych spotkań fazy play-off i zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwami Świata, które zostaną rozegrane na przełomie maja i czerwca w niemieckim Dusseldorfie. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego cały czas liczą się w grze o pierwsze miejsce w LOTTO Superliga po fazie zasadniczej. Obecnie Bogoria traci trzy punkty do liderujących drużyn Unii AZS Gdańsk i Dekorglassu Działdowo. Dlatego też na pewno zwycięstwo z ekipą ze Śląska z pewnością przybliży naszą drużynę do tego celu. Tym bardziej, że dwa ostatnie mecze w fazie zasadniczej Bogoria rozegra na wyjeździe z Dekorglassem i u siebie z Unią-AZS.

Bytomianie z kolei mają cały czas nadzieję na zajęcia po 22. kolejkach sezonu zasadniczego czwartego miejsca, gwhttp://bogoriagrodzisk.pl/administrator/index.php?option=com_content&view=article&layout=editarantującego awans do fazy Play-Off i walkę o medale. W drużynie trenera Michała Napierały występuje Robert Floras, który bronił barw Bogorii przez kilka sezonów i zdobywał w naszych barwach tytuły Drużynowego Mistrza Polski. Oprócz niego w składzie Polonii znajdą się zapewne Tomas Konecny i Paweł Chmiel. Szczególnie wspomniany Floras prezentuje ostatnio bardzo wysoką formę. Przypieczętował on m.in. ostatnio awans reprezentacji Polski do Drużynowych Mistrzostw Europy w Luksemburgu pokonując 3:1 w setach Dimitrija Prokopcova. Oprócz ciekawego widowiska nie zabraknie licznych atrakcji, występów i konkursów. Dlatego też warto przyjść 21 kwietnia o godzinie 18 na Hala sportowa w Grodzisku Maz. by wesprzeć naszą drużynę.

Dodaj komentarz