GLA: Faza zasadnicza dobiegła końca, czas na półfinały

Blisko 9 miesięcy zmagań, 50 rozegranych spotkań i niezliczona ilość zagranych akcji w Grodziskiej Lidze Amatorów, której faza zasadnicza dobiegła końca.

W tym tygodniu zostały rozegrane ostatnie spotkania wspomnianej fazy zasadniczej. Z 8-osobowej tabeli awans do play-off uzyskał cztery drużyny. Na czele tabeli po 13.kolejkach znalazła się drużyna Dartomu, która nie przegrała ani jednego spotkania. Tuż za ich plecami znalazła się ekipa Omegi-Bruk, która wygrała Grodziską Ligę Amatorów w poprzednim sezonie. W fazie zasadniczej zawodnicy Omegi ulegli dwukrotnie 3:6 Dartomowi. Miejsce trzecie przypadło ZKS Team, który w walce o finał zmierzy się z Omegą. Ostatnie miejsce dające prawo startu w play-off zajęła drużyna Milwaru, na którą w półfinale czeka Dartom. Spotkania półfinałowe zostaną rozegrane już w tym tygodniu. Najpierw w poniedziałek Omega zagra z ZKS Team, a następnie w środę Dartom podejmie Milwar.

Na rundzie zasadniczej swój start w tegorocznej edycji Grodziskiej Ligi Amatorów skończyły pozostałe drużyny. Na 5. miejscu uplasowały się Orły, na 6. Budowlani, zaś na 7. zespół „X”. Drużyna SKALP wycofała się po pierwszej fazie rundy zasadniczej. Wszystkim drużynom dziękujemy za wzięcie udziału w tegorocznej edycji i gratulujemy sportowej walki. Wszystkie wyniki i tabele znajdziecie w linku poniżej:

http://bogoriagrodzisk.pl/gla/tabela

Dodaj komentarz