Wspomnienia obozu Integralnego Tenisa Stołowego

W dniach 1-11 lipca dziewiątka dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego wraz z trzema trenerami brali udział obozie Integralnego Tenisa Stołowego w Limanowej.

Był to pierwszy obóz naszych młodych adeptów w tym sezonie. Mimo krótkiej przerwy między zakończeniem roku szkolnego i obozem w Limanowej dzieci z Akademii Bogorii nie czuły zmęczenia i z wielkim zaangażowaniem trenowały od pierwszego dnia obozu. Każdego dnia odbywały się dwa treningi trzygodzinne, które podzielone były na część techniczną i fizyczną, która jest niezwykle ważna w pierwszym etapie przygotowań do nowego sezonu. Co trzeci dzień dla uczestników obozu zorganizowane były wycieczki. W trakcie pierwszej z nich dzieci wraz z trenerami Pawłem, Marcinem i Adamem zwiedzali zamek w Niedzicy i miały okazję przepłynąć się statkiem po Jeziorze Czorsztyńskim. Druga z wycieczek miała miejsce w wiosce indiańskiej w Męcinie.

Dzieci wróciły 11 lipca w dobrych nastrojach i odrobinę zmęczone po trudach obozu. Wykonały jednak dobrą pracę, która miejmy zaowocuje już we wrześniu kiedy to będą odbywać się pierwsze zawody wojewódzkie i ogólnopolskie. A już w piątek 28 lipca adepci naszej Akademii wybierają się na nasz obóz klubowy do Nowej Rudy