Michał Bańkosz w kadrze na Uniwersjade

Michał, który do Bogorii dołączył w tym okienku letnim będzie reprezentował barwy Polski na Uniwersjadzie, która odbędzie się w dniach 19-30 sierpnia w Taipei City.

Michał, który w tym roku uzyskał wykształcenie wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, gdzie studiował Finanse i Rachunkowość będzie jednym z czterech zawodników, którzy będą walczyć o medale dla Polski. Oprócz niego w składzie znaleźli się również Piotr Chodorski oraz dwóch byłych zawodników Bogorii Paweł Fertikowski oraz Patryk Zatówka. Bańkosz jeszcze do środy trenuje w Grodzisku Mazowieckim, tego dnia wylatuje z reprezentacją do Azji. Łącznie w 29. Uniwersjadzie wystąpi około 180 studentów z naszego kraju, którzy będą rywalizować w 21 dyscyplinach sportu. Uniwersjada to po Igrzyskach Olimpijskich druga największa impreza na świecie dlatego też jesteśmy dumni, że jeden z naszych zawodników będzie reprezentował nasz kraj ale również i nasz klub.

Dodaj komentarz