We wtorek u siebie z 3S Polonią Bytom

Lotto Superliga nie zwalnia tempa. Po wczorajszej porażce z Politechniką Rzeszów, nasz zespół jutro podejmie w 4. kolejce Lotto Superligi 3S Polonię Bytom.

Po przegranych 1:3 w Lidze Mistrzów ze Sporting Club de Portugal i Superlidze z drużyną z Podkarpacia podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego bardzo potrzebują zwycięstwa przeciwko Ślązakom. Zwycięstw potrzebuje również Daniel Górak, który zdobył dla Bogorii wiele ważnych trofeów, ale początek tego sezonu nie jest dla niego udany. A niewątpliwie punkty Daniela są nam bardzo potrzebne. Oprócz Góry w jutrzejszej rywalizacji wystąpi Pavel Sirucek i najlepiej grający wśród zawodników Bogorii na początku sezonu Han Chuanxi.

Goście przyjeżdżają do Grodziska Mazowieckiego również w nie najlepszych humorach. W trzech spotkaniach Lotto Superligi zgromadzili na razie jedynie dwa punkty i obecnie plasują się na ostatniej 12 pozycji w tabeli. Siłą bytomian jest dosyć wyrównany skład, w którym wsytępują Tomas Konecny, Paweł Chmiel oraz broniący przez wiele lat barw Bogorii Robert Floras. Początek wtorkowej rywalizacji o godzinie 18. Jutrzejsze starcie będzie również pierwszym w którym można zbierać pieczątki do nowo utworzonego programu lojalnościowego. O którym więcej w linku poniżej:
http://bogoriagrodzisk.pl/strefa-kibica/program-lojalnosciowy
Oprócz tego nie zabraknie również licznych występów i konkursów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz