Miłosz Redzimski startuje w Olympics Hopes Budapeszt

Miłosz adept naszej Akademii Tenisa Stołowego znalazł się w składzie reprezentacji Polski na prestiżowe zawody Euro Mini Champs, które odbywają się w Budapeszcie.

Turniej rozgrywany w stolicy Węgier skierowany jest dla dzieci z rocznika 2004 oraz młodszych i potrwa od dzisiaj do niedzieli. Miłosz znalazł się w trzyosobowej reprezentacji kadetów młodszych, chociaż od swoich kolegów z reprezentacji jest o dwa lata młodszy. Oprócz Miłosza w Budapeszcie Bogoria będzie miała swój inny miły akcent. Trenerem powołanym przez Polski Związek Tenisa Stołowego na ten turniej jest Paweł Szeliński, koordynator naszej Akademii Tenisa Stołowego. W turnieju razem z kadrą Polski będą również występowali kadeci młodsi z Węgier, Czech, Słowacji i Rumunii. 

Nasza reprezentacja chłopców turniej w Budapeszcie zaczyna od turnieju drużynowego, a za przeciwników będzie miała gospodarzy turnieju. Poza Miłoszem Redzimskim w składzie reprezentacji znajdują się również Mateusz Zalewski i Dawid Kosmal. Polskę w turnieju kadetek młodszych reprezentować będą: Anna Brzyska, Anna Cyrwus i Ilona Sztwiertina.

Dodaj komentarz