W sobotę świąteczny turniej Akademii

16 grudnia od godziny 10 w sali przy ulicy Kilińskiego 8a, będzie rozgrywany trzeci już w tym sezonie turniej naszej Akademii Tenisa Stołowego.

Tym razem będzie to turniej wyjątkowy, połączony z wigilią wszystkich osób, które tworzą na co dzień naszą Akademię Tenisa Stołowego oraz cały klub Bogoria. W turnieju jak zawsze mogą wziąć udział wszyscy adepci Akademii, a także rodzice. Od godziny 10 rozpoczną się zawody dla dzieci, które dopiero w tym roku dołączyły do naszej Akademii. Zapisy dla tej kategorii odbywać się będą od godziny 9.30. O godzinie 12 zaczyna się turniej dla dzieci reprezentujących na co dzień Bogorię w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich. Godzinę później do stołu będą mogli podejść rodzice oraz uczestnicy Grodziskiej Ligi Amatorów oraz treningów Amatorski odbywających się w naszej sali przy Kilińskiego.

O godzinie 13.30 odbywać się będzie wigilia klubowa, na którą serdecznie wszystkich serdecznie zapraszamy. Podczas turnieju odbywać się będą również warsztaty psychologiczne dla rodziców. Jak zawsze przy okazji zawodów Akademii nie zabraknie również poczęstunku, który przygotowany będzie przez Subwaya, Pizzerię Biesiadowo oraz firmę Czarpol. Zadanie dofinansowane jest ze środków gminy Grodzisk Mazowiecki.

Dodaj komentarz