Już jutro w Grodzisku hit Lotto Superligi

Po zwycięskich spotkaniach nad Spójnią Warszawa i UKS Wartą Kostrzyn nad Odrą, Bogoria stanie przed szansą trzeciego z rzędu zwycięstwa w Lotto Superlidze. Przeciwnikiem naszej drużyny w piątkowy wieczór będzie AZS Politechnika Rzeszów.

Spotkanie to zostanie rozegrane o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim. Obie drużyny są poważnymi kandydatami w walce o awans do fazy play-off, który uzykają cztery najlepsze zespoły po fazie zasadniczej Lotto Superligi. Podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego po raz kolejny otrzymają szansę rewanżu za przegraną w pierwszej rundzie spotkań. W Rzeszowie drużyna Politechniki zwyciężyła 3:1. Jedyny punkt dla Bogorii zdobył wówczas Chuanxi, który pokonał grającego trenera ekipy z Podkarpacia Tomasza Lewandowskiego. Bohaterem tego starcia został Gustavo Tsuboi, który wygrał zarówno z Danielem Górakiem, jak i Chuanxim.

Zarówno Bogoria, jak i Politechnika podejdą do tego starcia w identycznych składach jak w pierwszej rundzie spotkań. O punkty dla Bogorii w Lotto Superlidze spróbują zawalczyć Pavel Sirucek, Michał Bańkosz, Han Chuanxi oraz bohater wtorkowego starcia z Wartą Daniel Górak. W zespole Politechniki szczególnie trzeba uważać na wspomnianego Tsuboia, który w tym sezonie Superligi wygrał już 17 pojedynków singlowych i jest obecnie trzecim zawodnikiem rankingu indywidualnego Lotto Superligi. Oprócz niego w składzie Tomasza Lewandowskiego znajdą się oprócz niego samego Vasily Lakeev oraz wracający po kontuzji Mateusz Gołębiowski. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to ciekawie zapowiadające się spotkanie.

Dodaj komentarz