Bogoria podejmuje jutro Palmiarnie w walce o play-offy

23 lutego o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim, dojdzie do niezwykle ciekawego spotkania pomiędzy Bogorią, a Palmiarnią Zielona Góra.

Spotkanie, które zostanie rozegrane w ramach 16. kolejki Lotto Superligi może mieć duży wpływ na losy tabeli i awans do fazy play-off po rundzie zasadniczej. Do wspomnianych Play-Offów awansują drużyny, które zajmą pierwsze cztery miejsca po 22. kolejkach rundy zasadniczej Lotto Superligi. Niepokonana w drugiej rundzie rozgrywek drużyna Bogorii zajmuje obecnie trzecie miejsce w tabeli, a jeśli jutro pokona zespół z grodu Bachusa za trzy punkty może awansować nawet na pozycję wicelidera rozgrywek. Zespół z Zielonej Góry również pozostaje w walce o wspomniane Play-Offy. Obecnie Palmiarnia zajmuje 6. miejsce w tabeli ze stratą 7 punktów do naszej drużyny. Zwycięstwo Bogorii w starciu z ekipą Palmiarni sprawi, że podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą już o krok od zapewnienia sobie miejsca w najlepszej czwórce po fazie zasadniczej Lotto Superligi.

Nie tylko wysokie miejsce w tabeli Lotto Superligi obydwu drużyn sprawia, że rywalizacja ta zapowiada się niezwykle ciekawie. Kolejnym czynnikiem jest bardzo mocny skład obu zespołów. W zespole Bogorii świetny sezon rozgrywa Pavel Sirucek, ale również nasz kapitan Daniel Górak gra ostatnio bardzo dobrze, co pokazywał w rozgrywkach Lotto Superligi i zwycięskich Mistrzostwach Mazowsza. Oprócz wspomnianej dwójki kłopotach z zatruciem pokarmowy wraca Han Chuanxi. W turniejach rangi Challenger bardzo dobrze spisuje się inny tenisista Palmiarni Miroslav Horejsi. Jeśli do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie również Japończyk Taku Takakiwa, to możemy być świadkiem rewelacyjnego tenisowego spektaklu. W zwycięstwie naszej drużyny mocno może pomóc doping wszystkich kibiców, którzy 23 lutego zjawią się o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Dodaj komentarz