23 Marca spotkanie z Morlinami Ostróda

23 marca (piątek) o godzinie 18 Bogoria podejmie we własnej hali zespół Morlin Ostróda, spotkanie to zostanie rozegrane awansem w ramach 18. kolejki Lotto Superligi. Początkowo to spotkanie miało zostać rozegrane 14 kwietnia.

Jak do tej pory nasza drużyna doskonale weszła w 2018 rok, odnosząc pięć kolejnych zwycięstw ligowych. Dzięki tym wygranym podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego przesunęli się pozycję wicelidera w tabeli Lotto Superligi. Ewentualne zwycięstwo przeciwko ekipie z Ostródy pozwoli po raz pierwszy w tym sezonie znaleźć się na czele tabeli Superligi. Do spotkania z ekipą z Warmii nasi tenisiści przystąpią w optymalnym składzie z Pavlem Siruckiem, Hanem Chuanxi, Danielem Górakiem oraz Michałem Bańkoszem.

Zespół Morlin w 16. kolejkach Lotto Superligi zgromadził jak do tej pory 18 punktów i zajmuje 10. pozycję w tabeli. Mimo, że drużyna Tomasza Krzeszewskiego (jest również trenerem reprezentacji Polski) walczy o utrzymanie w lidze, to w swoim składzie ma naprawdę mocnych i niebezpiecznych zawodników. Liderem drużyny jest mający Chińskie korzenie, a reprezentujący Kanadę Zhen Wang. Oprócz niego składzie Morlin znajdują się Dima Prokopcov oraz Bartosz Such.

Wszystkich kibiców zapraszamy 23 marca na godzinę 18 do Hali Sportowej przy ulicy Westfala 3a, w Grodzisku Mazowieckim by wspomóc naszą drużynę gorącym dopingiem i pomóc im w odniesieniu kolejnego ligowego zwycięstwa. Oprócz tenisa stołowego na światowym poziomie nie zabraknie również występów artystycznych oraz konkursów z nagrodami.

Dodaj komentarz