Jutro mecz na szczycie z Dekorglassem

We wtorek zostanie rozegrana 21. kolejka Lotto Superligi. W przedostatnim starciu sezonu zasadniczego Bogoria zmierzy się na wyjeździe z wiceliderem tabeli Dekorglassem Działdowo.

Spotkanie w Działdowie określane jest jako hit 21. rundy gier Lotto Superligi. Na dwie kolejki przed końcem sezonu zasadniczego nasz zespół zajmuje trzecie miejsce w tabeli. Drużyna Dekorglassu z kolei plasuje się na drugim miejscu, z przewagą czterech punktów nad Bogorią. Tenisiści z Warmii liczą się jeszcze w grze o pierwsze miejsce po fazie zasadniczej. Zespół Piotra Kołacińskiego z kolei traci po liderującego PKS Kolping Frac Jarosław dwa punkty. Pozycja w tabeli po rundzie zasadniczej jest o tyle ważna, że zadecyduje z którą drużyną Bogoria zmierzy się w półfinale fazy play-off Lotto Superligi.

Nasi tenisiści do Działdowa wybrali się w składzie: Daniel Górak, Pavel Sirucek, Han Chuanxi oraz Michał Bańkosz. Z pewnością podopiecznych trenera Tomasza Redzimskiego mocno podbudowało pewne zwycięstwo nad ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz w ostatniej kolejce Lotto Superligi. Dekorglass z kolei w dniu wczorajszym pokonał 3:1 na wyjeździe ASTT Chartres w wielkim finale Pucharu ETTU i jest o krok od zwycięstwa w tych europejskich rozgrywkach. Wszystko to sprawia, że jutro będziemy świadkiem bardzo interesującego starcia. Relacje live z tego spotkania będzie dostępna na stronie internetowej Lotto Superligi, w linku poniżej:

https://superliga.com.pl/

Dodaj komentarz