Czas na ostatni mecz rundy zasadniczej LOTTO Superligi

18 maja (piątek) o godzinie 18 dojdzie do ostatniego starcia Bogorii w rundzie zasadniczej LOTTO Superligi. W 22. kolejce przeciwnikiem naszej drużyny będzie AZS Unia Gdańsk.

W zeszłym sezonie obie te drużyny spotkały się w finale Superligi, który był rozgrywany w Kobyłce. Wówczas nasza drużyna zwyciężyła 3:0 i zapewniła sobie tytuł Drużynowego Mistrza Polski. W obecnym sezonie Bogoria również już zapewniła sobie awans do fazy play-off i powalczy o obronę mistrzowskiego tytułu. Najpierw jednak musi rozegrać ostatnie spotkanie w sezonie zasadniczym. W spotkaniu z ekipą z Gdańska podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą walczyć o utrzymanie swojej 3. pozycji w tabeli Lotto Superligi. Obecnie Bogoria ma jeden punkty przewagi nad zespołem Politechniki Rzeszów, który w ostatniej kolejce zmierzy się z ZOOleszcz Gwiazdą Bydgoszcz. Aby pozostać na trzecim miejscu po rundzie zasadniczej LOTTO Superligi nasi zawodnicy muszą pokonać AZS Unię Gdańsk i to najlepiej za trzy punkty.

W ostatnim spotkaniu we własnej hali Bogoria pokonała pewnie 3:0 wspomnianą drużynę ZOOleszcz Gwiazdę Bydgoszcz. W trzech pojedynkach singlowych nasi tenisiści oddali gościom zaledwie jednego seta. Z pewnością grodziscy kibice liczą, że uda się powtórzyć ten wyczyn w meczu z ekipą z Gdańska. Spotkanie zostanie rozegrane w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, a obydwie drużyny przystąpią do tego meczu w następujących składach:

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki:
– Pavel Sirucek
– Daniel Górak
– Han Chuanxi
-Michał Bańkosz
AZS Unia Gdańsk
– Marek Badowski
– Mikhail Paikov
– Kai Konishi
– Jan Zandecki

 

Dodaj komentarz