131 uczestników Pingla Cup-Listy Rankingowe

  • Post category:Pingla Cup

Wczoraj upłynął termin zgłoszeń do czwartej edycji turnieju Pingla Cup. W sobotnich i niedzielnych rozgrywkach wystartuje rekordowa ilość 131 dzieci. Przedstawiamy również listy rankingowe naszego turnieju.

Najwięcej dzieci zgłosiło się do niedzielnego turnieju w kategorii Żaków, gdzie wystartuje aż 57 młodych zawodników. Na starcie w kategorii Żaczek pojawi się 26 zawodniczek. W sobotniej kategorii Skrzatów i Skrzatek zgłosiło się odpowiednio 29 i 19 dzieci. Tym samym w czwartej edycji Pingla Cup wystartuje najwięcej dzieci od początku trwania tego turnieju. Od samego rana na uczestników będzie czekać nie tylko sportowa rywalizacja, ale również dodatkowe atrakcje, m.in. wywiady, możliwość zmierzenia się z jednym z zawodników LOTTO Superligi, a także profesjonalne warunki do gry.

Sobotnie gry rozpoczną się o godzinie 9.30, z kolei niedzielne o godzinie 9. Decydujące gry turnieju będą transmitowane na żywo na Facebookowym Fanpagu Pingla Cup oraz Fanpagu. W linku poniżej można znaleźć już, listy startowe do turnieju w każdej z czterech kategorii. Biuro zawodów czynne jest już od jutra od godziny 18.

http://bogoriagrodzisk.pl/pinglacup/pingla-cup-2018/lista-startowa