Pingla Cup – Klasyfikacja końcowa Żaczek i Żaków

  • Post category:Pingla Cup

 

Przedstawiamy klasyfikację końcowa, drugiego dnia zmagań turnieju Pingla Cup w kategorii Żak:

Gra pojedyncza Żaków:
1. Formela Rafał
2. Gromek Artur
3. Toton Kacper
4. Sadowski Kamil
5. Sprzączak Fabian
6. Żurawski Kacper
7. Pakuła Aleks
8. Sakowicz Mateusz
9-12. Perkowski Kacper
         Wojtaszczyk Wojciech
         Jurczuk Michał
         Frączek Michał
13-16. Smoter Adam
         Soliło Dominik
         Pyra Konrad
         Then Olaf
17-24. Murasicki Igor
         Garwoła Piotr
         Gawlas Mateusz
         Szatkowski Bartosz
         Stańczak Kacper
         Lipowski Michał
         Frankowski Filip
         Kaźmierczak Michał
25-32. Lewandowski Adam
         Maga Bartosz
         Rękas Miłosz
         Sękowski Piotr
         Adamiak Bartosz
         Dudek Mikołaj
         Janik Maciej
         Rękas Maciej
33.    Maciaszczyk Aleksy
34.    Cyps albo Zyps Alan
35.    Stolarczyk Kryspin
36.    Wróblewski Stanisław
37-38 Fabisiak Tomasz
          Matysiak Mateusz
39-40. Wróblewski Jan
           Utylski Kornel
41-44. Piotrowski Adam
           Chęciński Michał
           Szary Piotr
           Klinowski Paweł
45-49. Antonowicz Mikołaj
           Hemid Sherif
           Matysiak Mikołaj
           Sitarski Wiktor
50-53. Ziemba Bartosz
           Madej Franciszek
           Grabowski Ksawery

 

Gra pojedyncza Żaczek:
1. Bogdanowicz Natalia
2. Bartkiewicz Julia
3. Śliwka Zofia
4. Mirecka Milena
5. Hardyś Matylda 
6. Oskiera Aleksandra
7. Madej Zofia
8. Pacelt Anna
9-12. Piekarczyk Zuzanna
         Pencarska Emilia
         Osińska Oliwia
         Zawadzka Olga
13. Brzezińska Natalia
14. Pieckowska Maria
15. Jaworska Zofia
16. Wiktor Julia
17. Małecka Natalia
18. Osmolak Antonina
19. Wójtowicz Natalia
20. Cichońska Małgorzata
21-22. Chromik Anna
           Twardawa Emilia
23-24. Gutkowska Zuzanna
           Warowna Maja

Gra podwójna:
1. Formela Rafał/Gromek Artur
2. Śliwka Zofia/Bogdanowicz Natalia
3. Toton Kacper/Żurawski Krzysztof
4. Bartkiewicz Julia/Osińska Oliwia
5-8. Frączek Michał/Hadryś Matylda
       Mirecka Milena/Oskiera Aleksandra
       Lipowski/ Stolarczyk Kryspin
       Sprzączak Fabian/ Sadowski Kamil
9-16. Rękas Maciej/Rękas Miłosz
         Frankowski Filip/Matysiak Mateusz
         Madej Zofia/Pieckowska Maria
         Adamiak Bartosz/Pakuła Aleks
         Sakowicz Mateusz/Maciaszczyk Aleksy
         Lipowski Michał/Stolarczyk Kryspin
         Then Olaf/Dudek Mikołaj
         Wiktor Julia/Piekarczyk Zuzanna
17-32. Piotr Garwoła/Sitarski Wiktor
           Szatkowski Bartosz/Stańczak Kacper
           Jaworska Zofia/Małecka Natalia
           Maurasicki Igor/Cyps albo Zyps Alan
           Twardawa Emilia/Pencarska Emilia
           Chromik Anna/Wótkowicz Natalia
           Brzezińska Natalia/Piotrowski Adam
           Fabisiak Tomasz/Grabowski Ksawery
           Wojtasczyk Wojcieh/Soliło Dominik
           Wróblewski Jan/Wróblewski Stanisław
           Matysiak Mikołaj/Smoter Adam
           Janik Maciej/Lewandowski Adam
           Szary Piotr/Gawlas Mateusz
           Franciszek Madej/Maga Bartosz