2 września Bogoria rozpocznie sezon

Znamy już terminarz spotkań I rundy LOTTO Superligi w sezonie 2018/2019. W pierwszym meczu sezonu Bogoria zmierzy się u siebie z drużyną ZOOleszcz Gwiazdy Bydgoszcz.

Po przyjściu do drużyny Bogorii Panagiotisa Gionisa, Kaia Konishiego oraz Marka Badowskiego nasza drużyna będzie należeć do głównych faworytów LOTTO Superligi w sezonie 2018/2019. W nowym sezonie większość spotkań będzie rozgrywana w piątki oraz niedziele o godzinie 18. W pierwszej rundzie spotkań, która potrwa od 2 września 2018 roku do 13 stycznia 2019 roku, Bogoria aż siedem razy będzie gospodarzem spotkań. Szczególnie ciekawe dla grodziskiej publiczności może być starcie z Dekorglassem Działdowo. Mecz ten odbędzie się 14 października w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Z kolei obecnego Drużynowego Mistrza Polski, czyli Kolping Frac Jarosław Bogoria podejmie w ostatniej kolejce 13 stycznia w Jarosławiu. Poniżej szczegółowy terminarz spotkań I rundy LOTTO Superligi.

2 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • OLIMPIA Grudziądz – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DEKORGLASS Działdowo – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • ENERGA KTS Toruń – DOJLIDY Białystok
  • PALMIARNIA Zielona Góra – 3S POLONIA Bytom
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – MORLINY Ostróda

 

 

 

 

 

7 września 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – DEKORGLASS Działdowo
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław – ENERGA KTS Toruń
  • DOJLIDY Białystok – PALMIARNIA Zielona Góra
  • 3S POLONIA Bytom – UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • MORLINY Ostróda – OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

  • 30 września 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • DEKORGLASS Działdowo – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • ENERGA KTS Toruń – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • PALMIARNIA Zielona Góra – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – DOJLIDY Białystok
  • MORLINY Ostróda – 3S POLONIA Bytom
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

14 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – ENERGA KTS Toruń
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – PALMIARNIA Zielona Góra
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław – UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • DOJLIDY Białystok – MORLINY Ostróda
  • OLIMPIA Grudziądz – 3S POLONIA Bytom
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – DEKORGLASS Działdowo

 

 

 

 

21 października 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • PALMIARNIA Zielona Góra – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • MORLINY Ostróda – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • 3S POLONIA Bytom – DOJLIDY Białystok
  • ENERGA KTS Toruń – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • DEKORGLASS Działdowo – OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

26 października 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – MORLINY Ostróda
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław – 3S POLONIA Bytom
  • OLIMPIA Grudziądz – DOJLIDY Białystok
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – PALMIARNIA Zielona Góra
  • DEKORGLASS Działdowo – ENERGA KTS Toruń

 

 

 

 

25 listopada 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • MORLINY Ostróda – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • 3S POLONIA Bytom – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DOJLIDY Białystok – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • PALMIARNIA Zielona Góra – DEKORGLASS Działdowo
  • ENERGA KTS Toruń – OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

 

30 listopada 2018 roku (piątek) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – 3S POLONIA Bytom
  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – DOJLIDY Białystok
  • OLIMPIA Grudziądz – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – MORLINY Ostróda
  • DEKORGLASS Działdowo – UNIA AZS AWFiS Gdańsk
  • ENERGA KTS Toruń – PALMIARNIA Zielona Góra

 

 

 

 

9 grudnia 2018 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • DOJLIDY Białystok – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • 3S POLONIA Bytom – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • MORLINY Ostróda – DEKORGLASS Działdowo
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – ENERGA KTS Toruń
  • PALMIARNIA Zielona Góra – OLIMPIA Grudziądz

 

 

 

6 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów – PKS KOLPING FRAC Jarosław
  • OLIMPIA Grudziądz – ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz
  • DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki – DOJLIDY Białystok
  • DEKORGLASS Działdowo – 3S POLONIA Bytom
  • ENERGA KTS Toruń – MORLINY Ostróda
  • PALMIARNIA Zielona Góra – UNIA AZS AWFiS Gdańsk

 

 

 

 

 

13 stycznia 2019 roku (niedziela) godz. 18:00

 

 

 

  • ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz – FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów
  • PKS KOLPING FRAC Jarosław – DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
  • DOJLIDY Białystok – DEKORGLASS Działdowo
  • 3S POLONIA Bytom – ENERGA KTS Toruń
  • MORLINY Ostróda – PALMIARNIA Zielona Góra
  • UNIA AZS AWFiS Gdańsk – OLIMPIA Grudziądz

 

Dodaj komentarz