8 września Bogoria zaprasza na Amatorski Turniej Tenisa Stołowego

Klub Sportowy Bogoria Grodzisk Mazowiecki po wakacjach otwiera nowy sezon. Idealną okazją do tego jest Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, który zostanie rozegrany 8  września  w grodziskiej hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Tym razem organizatorzy przygotowali dla miłośników plastikowej piłeczki pięć kategorii. W pierwszej, która rozpocznie się o godzinie 9 udział wezmą dzieci z naszej Akademii Tenisa Stołowego. O godzinie 11 przewidziana będzie kategoria dla dzieci ze szkoły podstawowej. Udział w nim mogą wziąć wszystkie chętne dzieci. W okolicach godziny 12 rozpocznie się turniej dla zawodników nie posiadających licencji PZTS, czyli tzw. Amatorów. Kategoria ta została podzielona na turniej kobiet i mężczyzn. Z kolei na 15 organizatorzy przewidują start w kategorii Open, w której udział mogą wziąć wszyscy, również ci z licencją PZTS.

W każdej kategorii organizatorzy przygotowali wartościowe nagrody rzeczowe, zaś w kategorii Open za pierwsze trzy miejsca przewidziane są nagrody finansowe. Pula nagród w turnieju Open wynosi 500 zł. W trakcie turnieju uczestników odwiedzi również zawodnik pierwszej drużyny Bogorii. Kto nim będzie pozostaje tajemnicą. Z pewnością będzie to miła atrakcja dla uczestników turnieju by zmierzyć się z czołowym tenisistą LOTTO Superligi.

Zapisów do turnieju można dokonywać u Michała Kwaśniewskiego (pod adresem mailowym: michal.kwasniewski@bogoriagrodzisk.pl) lub na 15 minut przed rozpoczęciem danej kategorii. Zadanie dofinansowane jest ze środków budżetu Województwa Mazowieckigo. Poniżej regulamin turnieju.

Regulamin turnieju

 

Dodaj komentarz