1 września na PGE Narodowym Bogoria zaczyna sezon LOTTO Superligi

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14 nasza drużyna zainauguruje rozgrywki LOTTO Superligi. Przeciwnikiem Bogorii na PGE Stadionie Narodowym będzie zespół ZOOLeszcz Gwiazda Bydgoszcz.

Spotkanie będzie połączone z imprezę Pingpongowy Narodowy. Będzie to druga edycja tego niesamowitego eventu. Jedną z głównych atrakcji ma być właśnie spotkanie Bogorii z Gwiazdą Bydgoszcz. Na kilka dni przed meczem wiemy w jakim składzie do spotkania podejdzie nasza ekipa. Trener drużyny Tomasz Redzimski w sobotę pośle do boju wracającego do Bogorii po rocznej przerwie Panagiotisa Gionisa, Pavla Sirucka, a także będącego w bardzo dobrej formie na początku sezonu Marka Badowskiego. Dla naszego nowego zawodnika mecz ten będzie szczególnie ważny, bo to właśnie w drużynie z Bydgoszczy Badowski na dobre debiutował w rozgrywkach LOTTO Superligi. Przypomnijmy, że w sezonie 2017/2018 Bogoria wywalczyła srebrne medale LOTTO Superligi, w rozpoczynających się rozgrywkach Bogoria zapewne po raz kolejny spróbuje zawalczyć o tytuł Drużynowego Mistrza Polski.

Nasz sobotni przeciwniki ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz z kolei w poprzednim sezonie do końca musiał walczyć o utrzymanie. Ostatecznie zespół prowadzony przez Zbigniewa Leszczyńskiego zajął ósme miejsce w tabeli LOTTO Superligi. W zespole Bydgoszczy w przerwie letniej również doszło do zmian w składzie. Z drużyną pożegnał się Tomasz Tomaszuk, zaś w jego miejsce przyszedł utalentowany Artur Grela. Oprócz niego prawdopodobnie w pierwszym składzie wystąpi Slava Burov, który okazał się być jednym z odkryć poprzedniego sezonu zajmując czwarte miejsce w rankingu indywidualnym LOTTO Superligi. Skład ZOOLeszczy uzupełni jeden z Azjatów, których w składzie Leszczyńskiego jest aż czterech, dlatego ciężko ocenić, który z nich wystąpi w inaugurującym nowy sezon LOTTO Superligi spotkaniu.

Z pewnością kibice Bogorii będą ciekawi jak w naszych barwach zaprezentują się wracający ulubieniec kibiców Bogorii Panagiotis Gionis oraz młody gniewny Marek Badowski. Liczymy również, że oprócz tej dwójki dobrą formę z poprzedniego sezonu podtrzyma Pavel Sirucek. Oprócz tego na kibiców spotkania będzie czekać moc atrakcji w ramach imprezy Pingpongowy Narodowy. Łącznie na płycie głównej stadionu ma się znaleźć aż 100 stołów. Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę do wsparcia naszego zespołu.

Dodaj komentarz