Już dziś spotkanie z Palmiarnią

Już dziś o godzinie 18 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a, Bogoria podejmie przedostatni zespół tabeli LOTTO Superligi Palmiarnię Zielona Góra.

Mecz ten zostanie rozegrany w ramach 6. kolejki LOTTO Superligi. Po ostatnich sukcesach Bogorii w Lidze Mistrzów w ostatnią niedzielą nasi zawodnicy otrzymali w Toruniu zimny prysznic przegrywając z miejscową Energą 2:3. Jednak w rywalizacji z Palmiarnią nasza drużyna będzie zdecydowanym faworytem. Tym bardziej, że zespół z Zielonej Góry w tym sezonie LOTTO Superligi postawił na młodzież, która zbiera doświadczenie na tak wysokim poziomie.

Jeśli podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego odniosą dziś zwycięstwo to awansują na fotel lidera tabeli LOTTO Superligi. Obecnie nasz zespół zajmuje trzecie miejsce z dorobkiem 12 punktów po pięciu meczach. Do meczu z ekipą z Grodu Bachusa Bogoria przystąpi w tym samym niepokonanym w tym sezonie składzie: Marek Badowski, Pavel Sirucek oraz nieobecny w Toruniu Panagiotis Gionis. Oprócz samego meczu jak zawsze na kibiców czekać będą konkursy z nagrodami oraz pokazy tańca.

Dodaj komentarz