Bogoria faworytem meczu z Morlinami

O godzinie 18 Bogoria zmierzy się dziś na wyjeździe z Morlinami Ostróda. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 8. kolejki LOTTO Superligi.

Zawodnicy Bogorii ostatnio nie mogą narzekać na brak zajęć. Po niedzielnym zwycięstwie w meczu na szczycie z Unią AZS Gdańsk, dziś w kolejnym spotkaniu LOTTO Superligi podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego podejmą zespół z Warmii i Mazur. W tym sezonie nasza drużyna daje grodziskim kibicom wiele pozytywnych emocji. W tabeli Superligi tenisiści Bogorii zajmują pierwsze miejsce zwyciężając w sześciu z siedmiu meczów. Dzisiaj nasi zawodnicy będą mieli szanse powiększyć przewagę w tabeli nad pozostałymi zespołami, gdyż w meczu z Morlinami będą zdecydowanym faworytem.

Spotkanie to miało początkowo zostać rozegrane w Grodzisku Mazowieckim, jednak ze względu na dużą ilość spotkań w najbliższym czasie w Grodzisku Mazowieckim mecz zdecydowano się przenieść do Ostródy. Decyzja zapadła ta w porozumieniu trenerów obydwu drużyn. Do Ostródy zawodnicy Bogorii wybrali się w składzie: Panagiotis Gionis, Marek Badowski oraz Pavel Sirucek. Do Japonii wrócił tymczasem Kaii Konishi, który nie zagra również w piątkowym meczu Ligi Mistrzów. Ekipa z Ostródy w tym roku bardzo odmłodziła skład i w tym roku walczy o utrzymanie w LOTTO Superlidze. W tym sezonie występują oni w składzie: Marco Golla, Kamil Dziadek oraz Kacper Petaś. Wszyscy Ci zawodnicy to młodzieżowcy zbierający dopiero doświadczenie w Superlidze. Dlatego w meczu Morlin z Bogorią to nasi zawodnicy będą faworytami tego starcia i liczymy, że uda się dopisać kolejne trzy punkty w tabeli LOTTO Superligi.

Dodaj komentarz