Udany weekend drugiej i trzeciej drużyny

Pewne zwycięstwa 8:2 i 8:3 zanotowały druga i trzecia drużyna Bogorii. Ci pierwsi na wyjeździe w II lidze pokonali Tęczę Budki Piaseckie. Ci drudzy z kolei pokonali z kolei u siebie w III lidze Alfę Gostynin.

Zacznijmy od naszej drugiej drużyny, która zwycięstwem potwierdziła, że rozgrywa bardzo dobry sezon. W dziesiątym spotkaniu nasi młodzi zawodnicy wspierani przez Jacka Szachnowskiego odnieśli siódme zwycięstwo. Tym razem nie dali oni szans gospodarzom z Budek Piaseckich pewnie zwyciężając 8:2. Punkty w tym meczu dla naszego zespołu zdobyli: 2.5 Jacek Szachnowski i Miłosz Redzimski, 1.5 Patryk Pyśk oraz Szymon Wiśniewski. Niedzielna wygrana pozwoliła podopiecznym trenera Zbyszka Grześlaka awansować na czwarte miejsce w tabeli. Było to ostatnie spotkanie w I rundzie sezonu zasadniczego. Do trzeciej w tabeli drużyny English Perfect Olsztyn Bogoria II traci zaledwie jeden punkt.

Niedziela była również udana dla trzeciej naszej drużyny, która wygrywając z UKS Alfa Gostynin odniosła drugie zwycięstwo w sezonie. Tym samym cały czas zespół składający się głównie z wychowanków naszej Akademii Tenisa Stołowego liczy się w grze o utrzymanie w rozgrywkach III ligi. Punkty dla naszej drużyny w tym meczu zdobyli: 3.5 Jakub Lis, 2 Mikołaj Giereło, 1.5 Jacek Mitas oraz 1 Kasia Trochimiuk. Poniżej w linkach znajdziecie wyniki, tabelę oraz terminarz II i III ligi.

http://ligi.mzts.pl/liga/5/31/2-liga-mezczyzn/

http://ligi.mzts.pl/liga/5/32/3-liga-mezczyzn/

Dodaj komentarz