Na inaugrację II rundy z Palmiarnią

W niedzielę w Zielonej Górze drużyna Bogorii rozpocznie zmagania w II rundzie sezonu zasadniczego LOTTO Superligi. Początek spotkania o godzinie 18.

Po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego, czyli 11. kolejkach ligowych Bogoria plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli LOTTO Superligi. Ekipa z Zielonej Góry z kolei okopuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie jednym zdobytym punktem. Z pewnością to podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą faworytem w starci z drużyną prowadzoną przez Lucjana Błaszczyka. Tym bardziej, że w tym sezonie Palmiarnia postawiła na młodzież i żaden z jej zawodników nie ma skończonych jeszcze 20 lat, a są to Kamil Nalepa, Łukasz Wachowiak oraz Maciej Kołodziejczyk.

Nasi zawodnicy z kolei, mimo porażki w ćwierćfinałowym starciu Ligi Mistrzów z Borussią Dusseldorf pokazali się w tym starciu z dobrej strony. Do Zielonej Góry trener Tomasz Redzimski prawdopodobnie zabierze Marka Badowskiego, Pavla Sirucka oraz Kaia Konishiego, który od prawie dwóch tygodni trenuje z drużyną. Panagiotis Gionis od soboty będzie brał udział w prestiżowym TOP16 w Szwajcarii i na pewno nie doleci do drużyny na to spotkanie. Oprócz zwycięstwa tenisiści Bogorii będą chcieli zachować jak najwięcej siły na rewanżowe starcie przeciwko Borussii Dusseldorf, który odbędzie się 7 lutego o godzinie 19. Nasi zawodnicy wracają do hali sportowej przy ulicy Westfala 3a w Grodzisku Mazowieckim na spotkanie przeciwko Morlinom Ostróda, które zostanie rozegrane 10 lutego o godzinie 18. Wszystkich kibiców już teraz zapraszamy na spotkanie z ekipą z Warmii i Mazur.

Dodaj komentarz