Za nami sportowa sobota z Bogorią

Liczne konkursy dla całych rodzin, gra pokazowa z udziałem Mistrza Europy i Mistrza Świata w ping-pongu oraz pomiar prędkości uderzenia. To tylko niektóre atrakcje jakie miały miejsce w trakcie imprezy Bogorii w grodziskiej Mediatece.

Cały event rozpoczął się tuż po godzinie 14. Już od wejścia do grodziskiej Mediateki widać było kto jest gospodarzem dzisiejszej imprezy. Do sufitu zostały przyczepione specjalne tekturowe rakietki. Cała sala została ozdobiona zdjęciami, na których znalazły się wszystkie osoby związane z Bogorią. Przy wejściu rozstawiona została makieta, na której widniały gwiazdy pierwszej drużyny klubu. Na jej tle można było sobie robić zdjęcia. Impreza rozpoczęła się od dwóch konkursów tenisowych, w których oprócz dzieci i rodziców udział brali m.in. zastępca burmistrza naszego miasta Tomasz Krupski, a także starosta grodziski Marek Wieżbicki.

Tuż po zakończeniu konkursów przedstawiona została krótka prezentacja przedstawiająca sukcesy Bogorii oraz naszej Akademii przez te kilkanaście lat. Następnie do tenisowego kortu weszły gwiazdy tenisa stołowego: Mistrz Europy w deblu z 2013 roku Wang Zeng Yi, a także aktualny Mistrz Świata w ping-pongu Andrew Baggaley. Każdy uczestnik sobotniej imprezy mógł podejść do stołu i zmierzyć się w rywalizacji z tymi zawodnikami. Po ich grze rozpoczęto konkurs w najmocniejszym uderzeniu. Najmocniejszym uderzeniem popisał się, nie kto inny tylko Wang Zeng Yi, któremu pomiar namierzył uderzenie o prędkości 98 km/h. W pomiarze uderzenia udział wzięła bardzo duża ilość osób. Ostatnim akcentem imprezy był mecz pokazowy z udziałem Wandżiego oraz słynącego z widowiskowej gry Michała Murawskiego. Obaj zawodnicy raz po raz raczyli publiczność niesamowitymi wymianami. W trakcie całej imprezy była możliwość dzięki uprzejmości Pani Katarzyny Patynowskiej pomiaru tkanki tłuszczowej oraz wskaźnika BMI. Wszyscy obecni w sobotnie popołudnie w trakcie naszej imprezy otrzymali również zaproszenia na czwartkowy mecz LOTTO Superligi naszej drużyny z Unią Gdańsk. Wszystkim obecnym dziękujemy za stworzenie fajnej atmosfery w trakcie całej imprezy i liczymy na gorący doping w trakcie czwartkowego meczu.

Dodaj komentarz