SP5 w Grodzisku Mazowieckim najlepsza w kraju

Michał Gawlas oraz Patryk Pyśk trenujący na co dzień  w naszej Akademii Tenisa Stołowego w piątek zostali Mistrzami Polski Szkół Ponadpodstawowych w tenisie stołowym.

Mistrzostwa Polski dla klas siódmych i ósmych zostały rozegrany w ostatni piątek w Drzonkowie. Do turnieju chłopaki przystępowali jako rozstawieni z numerem szóstym. Mimo, że Patryk z Michałem nie byli faworytem turnieju sprawili miłą niespodziankę. W pokonanym polu zostawili gospodarzy, których pokonali w finale 3:1, a także szkoły z Dukli oraz Niedrzwicy Dużej.

Przez cały turniej adepci naszej Akademii Tenis Stołowego byli wspierani przez nauczyciela Michała Witczaka. W składzie mistrzowskiej drużyny znajdował się także Aleksander Giermasiński. Warto również podkreślić dużą pomoc i wsparcie dyrekcji grodziskiej „piątki” dla Michała oraz Patryka. Szczególnie w ułożenie planu, który umożliwia im poranne treningi, a także pomoc w przyjęciu do szkoły. Michał do Grodziska Mazowieckiego trafił ze swojego macierzystego klubu w Czechowicach- Dziedzicach, zaś Patryk przed tym sezonem grał w Luboniu, zaś obecnie broni barw Dartomu Bogorii. Chłopakom serdecznie gratulujemy sukcesu, zaś dyrekcji szkoły oraz Panu Michałowi Witczakowi dziękujemy za pomoc i owocną współpracę

Dodaj komentarz