Znamy skład drużyn LOTTO Superligi

Dzisiaj Polski Związek Tenisa Stołowego podał składy na nadchodzący sezon 2019/2020 Ekstraklasy Kobiet oraz LOTTO Superligi. Pierwsza kolejka spotkanie została zaplanowana na 12 września.

Przypomnijmy, że w zbliżających się rozgrywkach tytułu mistrzowskiego będzie bronić nasza drużyna. Władze klubu do rozpoczynającego się 12 września sezonu zgłosiły: Marka Badowskiego, Pavla Sirucka, Panagiotisa Gionia, Kaia Konishiego, Masakiego Yoshidę i Jacka Sachnowskiego. Oprócz tych sześciu zawodników do LOTTO Superligi zgłoszeni zostali także adepci naszej Akademii Tenisa Stołowego: Miłosz Redzimski, Szymon Wiśniewski, Patryk Pyśk, Michał Gawlas oraz Mikołaj Giereło. Trzon mistrzowskiej drużyny został zatem niezmieniony. Wzmocnili się za to nasi rywale, na czele z Dekorglassem Działdowo. Do ekipy finalisty LOTTO Superligi dołączy Wei Shihao, który był najskuteczniejszym zawodnikiem poprzedniego sezonu zasadniczego LOTTO Superligi. Oprócz niego działdowianie w dalszym ciągu będą mieli do dyspozycji m.in. Yang Wanga, Taku Takakiwe oraz Wong Chung Tinga, który zajmuje 18. miejsce w rankingu ITTF.

Prawdopodobnie pierwszy mecz sezonu zasadniczego Dartomu Bogorii z Poltarexem Pogonią Lębork, będzie przełożony ze względu na mecze Bogorii w tym terminie w Lidze Mistrzów z Gdcs Juncal. W związku z tym drużyna Tomasza Redzimskiego zainauguruje sezon 2019/2020 spotkaniem właśnie z Dekorglassem Działdowo 15 września. Wówczas cała kolejka ligowa zostanie rozegrana na Stadionie Narodowym w ramach akcji Pingpongowy Narodowy. W linku poniżej znajdziecie zgłoszone składy wszystkich drużyn LOTTO Superligi.

Składy drużyn

 

Dodaj komentarz