Akcje letnie Trenuj z Pasją dobiegły końca

28 lipca w Kołobrzegu zakończył się trzeci i ostatni obóz współorganizowany przez Dartom Bogorią pod nazwą Trenuj z Pasją. Łącznie w trzech obozach uczestniczyło ponad 120 dzieci.

Łącznie trzy akcje letnie Trenuj z Pasją trwały 23 dni. Pierwszy i trzeci obóz miały miejsce w Kołobrzegu, zaś drugi w Rawie Mazowieckiej. W ostatnim zgrupowaniu, które miało miejsce w dniach 20-28 lipca uczestniczyło 54 dzieci, w tym aż 17 medalistów Mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Podobnie jak w Rawie Mazowieckiej było dużo ciężkiej pracy na treningach technicznych, a także fizycznych. Uczestnicy mieli okazję trenować dwa razy dziennie po 2,5 godziny. Dodatkowo chętni i najbardziej wytrwali mogli korzystać z trzeciego treningu, który trwał w godzinach 20.30-22.

Na początku obozu wieczorami na trzecim dodatkowym treningu sala pękała w szwach. Z biegiem dni zmęczenie i trud zajęć w trakcie dnia dawały się we znaki uczestnikom obozu. Przez co w ostatnich dniach z Sali wieczorem korzystali tylko najambitniejsi. W trakcie obozu w Kołobrzegu duży nacisk położono także na zajęcia fizyczne tak by uczestnicy byli jak najlepiej przygotowani do nowego sezonu. Poza zajęciami na Sali znalazł się także czas na aktywne spędzenie wolnego czasu. Hitem obozu była wyprawa na kajaki, z których większość dzieci mogła korzystać po raz pierwszy.

Nie zabrakło także innych gier zespołowych oraz wieczornych wyjść na plaże w swoich grupach wychowawczych. W trakcie jednej z wizyt na plaży na dzieci czekały specjalne zajęcia zumby. Pod koniec obozu wraz z grupą z Nowego Targu rozegraliśmy turniej indywidualny. Ostatniego dnia z kolei przeprowadzony został turniej gry podwójnej. Wszystko po to by sprawdzić jak przez ten tydzień uczestnicy obozu rozwinęli poszczególne techniki gry. Warto dodać, że każda grupa treningowa (było ich 6) miała przynajmniej jednego trenera oraz do swojej dyspozycji jednego sparingpartnera. Najmocniejsza grupa w której było 12 zawodników z czołówki Polski Młodzików, Kadetów i Juniorów pracowała z trzema trenerami oraz dwoma sparingpartnerami.

Na koniec chcielibyśmy pogratulować wszystkim uczestnikom obozów Trenuj z Pasją zaangażowania oraz świetnie wykonanej pracy na treningach oraz dobrego zachowania poza salą, przez co zgrupowania przebiegły w miłej atmosferze bardzo ciężkiej pracy.

Dodaj komentarz