LM: Na początek długa podróż na Azory

Starciem z portugalskim GDCS Juncal Dartom Bogoria rozpocznie zmagania w elitarnej Champions League. Spotkanie to zostanie rozegrane w piątek o godzinie 21.30.

Po zeszłorocznym ćwierćfinale Ligi Mistrzów podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego będą chcieli przynajmniej wyrównać ten świetny wynik. Zadanie jednak nie będzie łatwe i już pierwszy mecz z zespołem z Juncal może okazać się istotny dla układu tabeli grupy C, w której znajduje się nasza drużyna.

Do Portugalii udamy się prawdopodobnie w takim samym składzie w jakim zagraliśmy we wtorkowym zwycięskim spotkaniu z Poltarexem Pogonią Lębork. Do gry gotowy będzie Panagiotis Gionis, który ze względu na lekkie bóle mięśni musiał skreczować w jednym singlu w Lęborku. Optymizmem może napawać rewelacyjna forma Marka Badowskiego, który została podtrzymana po świetnych Drużynowych Mistrzostwach Europy. W starciu z Polatrexem przyjemnie patrzyło się na grę Pavla Sirucka, który jest także bardzo ważnym ogniwem naszej drużyny.

Zespół z Azorów z kolei debiutuje w Lidze Mistrzów i raczej to my dzięki doświadczeniu i posiadaniu lepszych zawodników jesteśmy faworytem spotkania. O sile GDCS Juncal stanowi jeden z najlepszych zawodników z Afryki Idowo SAHEED, a także Rosjanin Andrey BUKIN i Rumun Mihai SARGU. Piątkowe spotkanie będzie drugim w tym tygodniu dla naszej drużyny, a jeszcze w niedzielę Marka, Panosa i Pavla czeka starcie z Dekorglassem Działdowo na PGE Stadionie Narodowym. Wszystko to w ramach akcji Pingpongowy Narodowy. Wszystkich miłośników tenisa stołowego zapraszamy w najbliższą niedzielę na największy stadion w kraju.

Dodaj komentarz