Do Bytomia po kolejne punkty w LOTTO Superlidze

Dziś o godzinie 18 na wyjeździe w Bytomiu zagra z miejscową 3S Polonią Bytom. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach 5. kolejki LOTTO Superligi.

W ostatnich dwóch spotkaniach ligowych podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego odnieśli dwa zwycięstwa. Szczególnie przekonywujące było wygrane spotkanie z AZS AWFIS Baltą Gdańsk 3:0. Dodatkowo cieszy bardzo fakt, że Panos, Marek i Pavel prezentują bardzo wysoką dyspozycję. Marek w weekend osiągnął największy sukces w seniorskiej karierze zdobywając srebrny medal w Polish Open. W turnieju rozgrywanym w COS Cetniewo do ćwierćfinału dotarł także Panagiotis Gionis. Panos w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z FC Saarbrucken pokonał również świetnego Chińczyka Shang Kuna. W ostatnich dwóch grach Bogorii z dobrej strony pokazał się Pavel, który odchodził od stołu jako zwycięzca w meczach z Patrykiem Chojnowskim i młodym utalentowanym Rumunem Cristianem Pleteą.

Nasz wtorkowy rywal z Bytomia plasuje się na 7. miejscu w ligowej tabeli mając na swoim koncie dwa punkty mniej niż Dartom Bogoria. W tym sezonie Polonia ma bardzo wysokie aspirację ponieważ do dwóch liderów Roberta Florasa i Antonina Gavlasa dołączył Siu Lam. Zawodnik z Honkongu zagrał dopiero w dwóch spotkaniach LOTTO Superligi i być może zagra kolejne spotkanie już przeciwko naszej drużynie. Wtorkowy mecz nie będzie jedynym dla naszej drużyny w tym tygodniu w rozgrywkach LOTTO Superligi. W niedzielę z kolei w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zmierzą się UKS Dojlidami Białystok. Początek tego spotkania o godzinie 16. 

Dodaj komentarz