Mikołajkowe mecze Bogorii

 

 

Początek grudnia zapowiada się bardzo interesująco dla kibiców grodziskiej drużyny. 5 i 6 grudnia nasz zespół zagra spotkanie w LOTTO Superlidze oraz Lidze Mistrzów. Oba starcia zostaną rozegrane o godzinie 18.

We wspomnianej LOTTO Superlidze przeciwnikiem naszego zespołu będzie ASTS Olimpia-Unia Grudziądz. Po ośmiu spotkaniach ligowych drużyna Tomasza Redzimskiego znajduje się na czele ligowej tabeli, mając tyle samo punktów co drugi Dekorglass Działdowo. Ekipa z Grudziądza z kolei plasuje się ósmym miejscu z dorobkiem dziewięciu punktów. Jeszcze nie tak dawno z Olimpią rywalizowaliśmy w finałach Superligi, dziś to drużyna oparta na młodych zawodnikach walcząca o utrzymanie. Dartom Bogoria będzie faworytem tego starcia, tym bardziej, że we własnej hali przy Westfala 3a w LOTTO Superlidze nie poniosła porażki od prawie dwóch lat.
Dzień po meczu z Olimpią do Grodziska Mazowieckiego przyjedzie Portugalski zespół GDCS Juncal. Mimo, że Bogoria ma zapewniony awans do ćwierćfinału elitarnej Champions League walczy o pierwsze miejsce w grupie z FC Saarbrucken TT. Miejsce, które da łatwiejszego przeciwnika w rywalizacji o awans do czwórki najlepszych drużyn w Europie. Aby tak się stało Marek, Pavel i Panos muszą pokonać zespół z Azorów, który przyjedzie do Grodziska Mazowieckiego i zagra bez żadnej presji.
Organizatorzy spotkania mają zaplanowane dla kibiców kilka niespodzianek. Szczególnie dla dzieci, które mogą liczyć na mikołajkowe upominki. Dlatego warto być z Dartom Bogorią 5 i 6 grudnia i cieszyć się ze sportowego widowiska w miłej i przyjaznej atmosferze. Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz