Bogoria zacznie nowy rok 9 stycznia

Pierwszy mecz w nowym 2020 roku nasza I drużyna zagra już 9 stycznia w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a. Pierwszym przeciwnikiem Dartom Bogorii w rundzie rewanżowej LOTTO Superligi będzie Poltarex Pogoń Lębork.

W pierwszej częsci sezonu kibice Bogorii nie mogli narzekać na ilość spotkań domowych oraz wyjazdowy. W hali przy Westfala zespół Tomasza Redzimskiego rozegrał aż spotkań dziewięć, przegrywając tylko raz 2:3 w Lidze Mistrzów z FC Saarbrucken TT. Oprócz tego spotkania nasi tenisiści wygrali aż osiem spotkań. Z pewnością przez blisko miesiąc grodziscy kibice mogli się stęsknić za Panosem, Banym, Pavlem czy Masakim. Dlatego powinno ich cieszyć szybki start rundy rewanżowej LOTTO Superligi.

LOTTO Superligi w której przypomnijmy zajmujemy pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej przed Dekorglassem Działdowo oraz PKS Kolping Frac Jarosław. Pierwszym rywalem naszego zespołu w rundzie rewanżowej będzie ekipa z Lęborka, która zajmuje 11. miejsce w ligowej tabeli i walczy u utrzymanie. Poltarex sprawił jednak naszym zawodnikom wiele trudności w pierwszym meczu, gdzie dopiero po zwycięstwie debla Sirucek/Badowski mogliśmy świętować wygraną w całym meczu 3:2. Mecz z Lęborkiem na który już teraz państwa zapraszamy będzie świetnym przetarciem przed dwoma kolejnymi arcyciekawymi spotkaniami. 12 stycznia Bogoria zmierzy się na wyjeździe ze wspomnianym wcześniej Dekorglassem. Aktualnie obie drużyny mają taką samą ilość punktów w tabeli i będzie to zdecydowanie mecz na szczycie ligowej tabeli. Pięć dni później z kolei zagramy najważniejszy mecz zimy w Grodzisku Mazowieckim. Naszym przeciwnikiem będzie wówczas TTSC UMMC Jekaterynburg, mecz ten zostanie rozegrany w ramach ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Spotkanie to zostało zaplanowane na godzinę 18.30 i tego dnia szczególnie ważne będzie wasze wsparcie i doping. Wszyscy w klubie wierzymy i liczmy, że pierwszy raz w historii uda się awansować do najlepszej czwórki drużyny starego kontynentu.

Dodaj komentarz