Bogoria-3S Polonia Bytom- zapowiedź meczu

W najbliższą niedzielę o godzinie 16 LOTTO Superliga po raz kolejny zawita do hali przy Westfala 3a. Po poniedziałkowej porażce 1:3 z Kolpingiem Frac Jarosław zawodnicy Bogorii będą chcieli szybko się zrehabilitować i wrócić na zwycięską ścieżkę.

Okazja na to będzie w starciu z 3S Polonią Bytom, które zostanie rozegrane w ramach 16. kolejki ligowej. Starcie to zapowiada się niezwykle ciekawie, gdyż obie drużyny znajdują się w czołówce LOTTO Superligi i są bardzo blisko awansu do strefy play-off. Aktualnie podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 35 punktów. Zespół ze Śląska z kolei ma na koncie 24 punktów i w tabeli jest na czwartym miejscu. Awans do play-offów wywalczy sześć najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej.

Być może przed grodziską publicznością po raz kolejny zaprezentuje się 13-letni Miłosz Redzimski, który w tym sezonie już dwukrotnie pokazał się z bardzo dobrej strony przed własnymi kibicami. Z drobną kontuzją zmaga się Marek Badowski, a z przeziębieniem od dłuższego czasu walczy Panos. W obwodzie jest oczywiście jeszcze Pavel Sirucek i do końca nie wiadomo w jakim składzie ostatecznie wystąpi zespół Bogorii. Niezależnie od składu w jakim wystąpią grodziszczanie wydają się być faworytem rywalizacji z zespołem ze Śląska.

Jeśli chodzi o zespół Polonii to kluczowe role odgrywają w niej Antonin Gavlas oraz Robert Floras, który przez wiele lat występował w barwach Bogorii. Skład uzupełnia młody Michał Łysakowski. W ostatnich meczach nie występował żaden z Azjatów, dlatego Polonia raczej wystąpi w krajowym składzie. Pierwszy mecz miedzy tymi zespołami rozegrany w Bytomiu zakończył się wygraną Bogorii 3:1, a punkty dla ekipy Tomasza Redzimskiego wywalczyli, dwa Panagiotis Gionis oraz jeden Marek Badowski.

Na wszystkich kibiców oczywiście będą czekać konkursy i inne atrakcje. W sprzedaży mamy również kalendarze na nowy 2020 rok. Serdecznie zapraszamy.

Dodaj komentarz