Bogoria bawiła się tenisem stołowym w trakcie Narodowego Dnia Tenisa Stołowego

Park Skarbków w Grodzisku Mazowieckim był miejscem, gdzie Bogoria obchodziła Narodowy Dzień Tenisa Stołowego. Impreza, która co roku odbywała się na Stadionie Narodowym w Warszawie tym razem odbywała się w ponad 20 miastach w całej Polsce.

Punktualnie o godzinie 10 trenerzy oraz osoby związane z klubem rozpoczęły tenisowy piknik, któremu towarzyszyła duża ilość atrakcji. W parku rozstawione zostały cztery stoły, a trenerzy naszej Akademii organizowali różne konkursy oraz pokazy gry tenisa stołowego. Każdy uczestnik naszych zabaw opuszczał Park z nagrodami i upominkami, które zostały przygotowane przez Polski Związek Tenisa Stołowego.

Oprócz zabaw dla najmłodszych odbył się także otwarty turniej tenisa stołowego, który rozgrywany był na czas, dokładnie 5 minut. Tzw. speed table tennis staje się coraz bardziej popularny w ostatnim czasie. Ostatecznym zwycięzcą turnieju został Ryszard Smoter, który wyprzedził Piotra Zdanowicza oraz Daniela Grzegorza. W okolicach godzin 12 w Parku pojawiła się również pierwsza drużyna Bogorii, która o godzinie 16 miała zaplanowane spotkanie LOTTO Superligi z ZKS Palmiarnią Zielona Góra. Po krótkiej prezentacji nasi zawodnicy stanęli na chwilę do stołu i grali z uczestnikami naszego pikniku.

Pikniku, który był świetną okazją do popularyzacji naszej dyscypliny oraz promocji Dartom Bogorii, a także zdrowego trybu życia. A to wszystko działo się przy świetnej pogodzie i atmosferze. Warto dodać, że dla najmłodszych nasz klub zorganizował także dmuchańce oraz malowanie twarzy, dlatego każdy kto był w parku mógł znaleźć coś dla siebie. Impreza zakończyła się o godzinie 14. Wszystkim, którzy byli z nami obecni w trakcie pikniku serdecznie dziękujemy. Krótką relację z tego wydarzenia znajdziecie na naszym facebookowym profilu w linku poniżej:

https://www.facebook.com/BogoriaGrodzisk/photos/pcb.10161477689745898/10161477687970898/?type=3&theater

Dodaj komentarz