Z Dekorglassem o 8 tytuł Drużynowego Mistrza Polski

Ostatnie dni dzielą nas od finału LOTTO Superligi. Już w najbliższą niedzielę o godzinie 15 w centralnym ośrodku szkolenia im. Andrzeja Grubby w Gdańsku Bogoria po raz kolejny zagra o tytuł najlepszej drużyny kraju. Przeciwnikiem naszych gladiatorów będzie Dekorglass Działdowo.

W wielkim finale spotkają się najrówniejsze i najmocniejsze drużyny całego sezonu LOTTO Superligi. Grodziscy tenisiści wygrali całą rundę zasadniczą, wygrywając aż 16 spośród 17 spotkań. Działdowianie z kolei w sezonie regularnym zajęli drugi miejsce, a w półfinale okazali się minimalnie lepsi od bardzo dobrej ekipy Sokołów S.A Jarosław.

We wspomnianej rundzie zasadniczej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego dwukrotnie pokonywali zespół z Działdowa. W pierwszym meczu w Grodzisku Mazowieckim zwyciężyliśmy 3:1. Jedno z najlepszych spotkań w barwach Bogorii zagrał wówczas Marek Badowski, który wywalczył dwa punkty. Popularny Bany pokonał Wei Shihao oraz Andreja Gacinę. Ważne oczko zdobył również Gionis Panagiotis pokonując Gacinę 3:1 w setach. Drugi mecz w Działdowie to popis Panosa, który zdobył komplet punktów. Nasz defensor tym razem okazał się lepszy od Dyjas Jakub oraz grającego trenera Dekorglassu Jiriego Vrablika. Decydujący o wygranej punkt na 3:2 to zasługa debla Miłosz Redzimski i Pavel Sirucek.

Wydaje się, że postawa Greka może okazać się kluczowa w meczu w Gdańsku. Gionis od wielu lat daje się poznać jako tenisista, który najlepsze single gra w najważniejszych momentach. Potrafi świetnie skupić uwagę na najważniejszych meczach i momentach sezonu. Pavel niedawno awansował na Igrzyska Olimpijskie i to z pewnością dodało mu jeszcze wiary we własne umiejętności i pewności siebie. Miłosz Redzimski z kolei udowodnił całym świetnym sezonem, że zasługuje by zagrać w najważniejszym spotkaniu LOTTO Superligi. W obwodzie jest jeszcze Marek, który wraca powoli do regularnych treningów po urazie biodra. Jedynie szkoda, że w Gdańsku gladiatorzy Bogorii nie będą mogli liczyć na wsparcie naszych świetnych kibiców. Wszyscy fani Bogorii będą mogli kibicować naszej drużynie przed ekranami swoich urządzeń. Transmisja dostępna będzie w telewizji Sportklub oraz na kanałach internetowych LOTTO Superligi. Link do transmisji poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=O0JCLxyvXVI

Dodaj komentarz