W niedzielę starcie Bogorii z liderem LOTTO Superligi

W niedzielę o godzinie 16 dojdzie do arcyciekawego starcia w 8. kolejce LOTTO Superligi. Tenisiści Bogorii we własnej hali podejmą przy ulicy Westfala 3a, aktualnego lidera rozgrywek Energé-Manekin Toruń.

Bogoria z kolei po rozegraniu sześciu gier w ligowej tabeli znajduje się na drugim miejscu, ze stratą tylko jednego punktu do drużyny z Grodu Kopernika. Niedzielny mecz można zatem okrzyknąć meczem na szczycie LOTTO Superligi. Dwa dni wcześniej podopieczni trenera Tomasza Redzimskiego zmierzą się na wyjeździe z silnym zespołem LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Piątkowe starcie w Bydgoszczy rozpocznie się punktualnie o godzinie 17.

W naszych barwach przeciwko Enerdze zapewne wystąpią Marek Badowski oraz Miłosz Redzimski. W dalszym ciągu problemy zdrowotne doskwierają dwóm naszym zagranicznym tenisistom Panagiotisowi Gionisowi i Pavlowi Siruckowi Być może pod ich nieobecność do dwójki Badowski, Redzimski dołączy również Chińcyk Sun Shinyu, który w starciu z Dojlidami Białystok zaliczył zwycięski debiut w LOTTO Superlidze przed grodziską publicznością. Azjata pokonała w tej rywalizacji wychowanka Bogorii Patryka Zatówkę. Przeciwko Dojlidom bardzo dobre zawody rozegrał również Miłosz, który wygrał z czołowym tenisistą LOTTO Superligi Aliaksandrem Khaninem

Energa z kolei ostatnie gry grała w polskim składzie Damian Węderlich, Konrad Kulpa, Tomasz Kotowski. Dwaj pierwsi to zawodnicy leworęczni dysponujący bardzo dobrym serwem. Cała trójka to ścisła czołówka krajowych tenisistów, która świetnie sobie radzi w bieżących rozgrywkach LOTTO Superligi. Niedzielne starcie zapowiada się bardzo wyrównanie, a duży wpływ może mieć doping grodziskich kibiców. Zachęcamy gorąco do przyjścia na mecz i wsparcia zespołu Tomasza Redzimskiego w meczu na szczycie LOTTO Superligi.

Dodaj komentarz