Znamy terminy gier Bogorii w półfinale Pucharu Europy

17 lutego i 23 lutego, w tych dniach tenisiści Bogorii powalczą o awans do finału rozgrywek pod egidą ETTU przeciwko USD Apuania Carrara. Pierwsze spotkanie odbędzie się w czwartek, 17.02 o g. 17:00 we Włoszech, a rewanż w środę, 23.02 o g. 18:00 w hali sportowej przy ulicy Westfala 3a.

Już teraz zachęcamy do zapisywania terminów rywalizacji z Drużynowym Mistrzem Włoch. Wasze wsparcie będzie szczególnie potrzebne 23 lutego. Liczymy na powtórkę świetnej atmosfery, z meczu ćwierćfinałowego, gdzie przy waszym gorącym dopingu 3:0 pokonaliśmy Roskilde BTK61. Już teraz możemy wam zdradzić, że pierwszy mecz na Półwyspie Apenińskim zagramy w składzie Panagiotis Gionis, Marek Badowski oraz Pavel Sirucek. Miłosz Redzimski w tym czasie będzie występował w międzynarodowym turnieju juniorskim we Francji.

Awans do wielkiego finału wywalczy zwycięzca dwumeczu. W ostatnich dniach w Lotto Superlidze Dartom Bogoria, w wyjazdowych meczach pokonała Energą Manekin Toruń 3:1 i przegrała z Sokołowem SA Jarosław 2:3. Zdobyła łącznie 4 punkty i jest wiceliderem rozgrywek, tracąc tylko jedno oczko Lotto Polski Cukier Gwiazdą Bydgoszcz. W tych spotkaniach wystąpiliśmy osłabieni brakiem Pavla Sirucka oraz Marka Badowskiego. Obaj mimo swoich problemów wrócili już do treningów.

Natomiast zespół USD Apuania Carrara  niedawno wywalczył po raz trzeci w swojej historii Puchar Włoch. W finale zespół z Toskanii pokonał Top Spin Messina Fontalba 3:0. W deblu Mihai Bobocica i Lubomir Pistej wygrali z Marco Rech Daldosso i João Monteiro 3:0, a w singlu Andrej Gacina z Jonathanem Grothem 3:0 i Lubomir Pistej z Marco Rech Daldosso 3:2. W półfinale rywale Dartomu Bogorii ograli Brunetti Castel Goffredo 3:0 i bez straty seta. W ćwierćfinałowym meczu Pucharu Europy Włosi dosyć pewnie pokonali wspomniany wcześniej zespół z Messyny. W drugim półfinale zmierzą się ze sobą ekipy CTT Borges (Hiszpania) oraz SolexConsult TTC Wiener Neustadt (Austria).

Dodaj komentarz