W czwartek pierwszy mecz Półfinału Pucharu Europy

17 lutego o godzinie 17 tenisiści Bogorii zagrają we Włoszech z zespołem USD Apuania Carrara Tennistavolo w rozgrywkach pod egidą federacji ETTU. Rewanż w Grodzisku Mazowieckim został zaplanowany na 23 lutego (środa) o godzinie 18.

W ostatnich dniach pech nie opuszczał zawodników grodziskiego zespołu. Na kwarantannie znajdowali się trener Tomasz Redzimski, Pavel Sirucek oraz Panagiotis Gionis. Trener Tomek  oraz Pavel mieli już negatywne wyniki na COVID-19 i mogli wrócić na salę treningową. Dziś test przechodzić miał Panos i po nim ma się rozstrzygnąć czy nasz lider dołączy do drużyny we włoskiej Carrarze.

Co więcej na uraz biodra narzekał również kapitan Bogorii Marek Badowski. Wiemy również, że we Toskanii nie zagra Miłosz Redzimski. Nasz Wicemistrz Świata Kadetów przebywa aktualnie w belgijskim SPA na turnieju międzynarodowym. Z zespołem do Włoch na pewno poleci Michał Gawlas, który w jednym z ostatnich spotkań LOTTO Superligi pokazał się ze świetnej strony pokonując czołowego polskiego tenisistę Konrada Kulpę. Oprócz niego w czwartek zobaczymy również przy stole na pewno Pavla Sirucka i Marka Badowskiego. Liczymy również, że do dyspozycji trenera będzie również Panos.

Zespół USD Apuania Carrara Tennistavolo ostatnio sięgnął po tenisowy Puchar Włoch. W finałowym turnieju Apuania wystąpiła w swoim najmocniejszym składzie: Andrej Gacina, Lubomir Pistej oraz Mihai Bobocica. Prawdopodobnie również w takim składzie Apuania podejmie Bogorię we własnej hali. W drugim półfinale rywalami są drużyny z Austrii oraz Hiszpanii, czyli SolexConsult TTC Wiener Neustadt oraz ASISA Borges Vall. Awans do finału wywalczy lepsza drużyna w dwumeczu. Transmisję czwartkowego spotkania oraz szczegółowych wyników spotkań można szukać pod poniższym linkiem:

https://www.ettu.org/en/events/europe-cup-men/ko-stage/

 

Dodaj komentarz