Znamy składy Bogorii i Sokołów w ćwierćfinale LOTTO Superligi

Już jutro rozpoczyna się rywalizacja w ćwierćfinale fazy play-off LOTTO Superligi. W najciekawszej parze Dartom Bogoria zmierzy się z Sokołami S.A. Jarosław. Trenerzy przed rozpoczęciem spotkania podali w jakich składach wystąpią zespoły.

Pierwszy mecz nasi tenisiści rozegrają na wyjeździe w Jarosławiu w piątkowy wieczór o godzinie 18. Rewanżowy mecz w grodziskiej hali przy Westfala 3a w niedzielę o godzinie 16. Awans do półfinału wywalczy zwycięzca dwumeczu. Ewentualnym rywalem Bogorii lub Sokołów będzie zwycięzca z pary Energa-Manekin Toruń – AZS AWFiS Balta Gdańsk.

Trener Tomasz Redzimski podał, że na Podkarpacie Bogoria jedzie w składzie Panagiotis Gionis, Marek Badowski, Pavel Sirucek, Sun Shiyu oraz Michał Gawlas. Prawdopodobnie w piątkowy wieczór w Jarosławiu zobaczymy pierwszych trzech tenisistów. Gospodarze podejmą nas w składzie Sathiyan Gnansekaran, Konstantinos Angelakis, Mateusz Czernik, Szymon Brud, Dawid Jadam. Pewni występu mogą być Hindus oraz Grek. Z trójki Polaków prawdopodobnie wystąpi najbardziej doświadczony Mateusz Czernik.

 Bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja graczy Bogorii z zawodnikami zagranicznymi. Sathiyan to czołowy zawodnik świata, który w ostatnim rankingu ITTF plasuje się na wysokim 39. miejscu (w 2019 roku był nawet 24 rakietą świata). Angelakis to z kolei defensor, który stylem gry przypominać może Panosa. Zarówno Gionis, jak i Pavel z Markiem będą zdecydowanymi faworytami ewentualnego starcia z Mateuszem Czernikiem. Być może dojdzie również do gry podwójnej. Oba mecze między Bogorią, a Sokołami w fazie zasadniczej LOTTO Superligi kończyły się wynikiem 3:2. W Grodzisku Mazowieckim Bogoria zwyciężyła, zaś w Jarosławiu to gospodarze byli górą.

Bardzo liczymy na wsparcie grodziskiej publiczności, na którą możemy liczyć w ważnych momentach. Niewątpliwie niedzielny mecz rewanżowy z Sokołami to jedno z najważniejszych spotkań tego sezonu. Warto byśmy swoim gorącym dopingiem i oklaskami wsparli cały zespół.

Dodaj komentarz