Raport ligowy z lig mazowieckich

W ostatnią niedzielę kolejne mecze rozegrała trzecia i czwarta drużyna Bogoria. W przedostatniej kolejce mazowieckiej III i V ligi nasze zespoły odniosły pewne zwycięstwa. Co więcej obie drużyny są blisko awansu do wyższej ligi.

Zacznijmy od zespołu występującego w rozgrywkach III ligi. Młody zespół Bogorii, którego kapitanem jest trener naszej Akademii Adrian Majchrzak pokonał aż 10:0 KTS II Nowy Dwór Mazowiecki. Komplet 2.5 punktu oprócz Adriana wywalczyli w tym spotkaniu również Adam Smoter, Aleks Pakuła i Adam Stąporek. Była to już 16 wygrana Bogorii III w 17 meczu. Nasi zawodnicy mają również jeden remis, co oznacza, że są niepokonani w III lidze. Z dorobkiem 33 punktów dzielą pierwsze miejsce w ligowej tabeli. 24 maja zagrają decydujący mecz o awansie do II ligi. Ich rywalem będzie mający tyle samo punktów w tabeli zespół Tęcza Budki Piaseckie. Mecz ten prawdopodobnie zostanie rozegrany o godzinie 18 w naszej sali treningowej przy ulicy Kilińskiego 8a.

O krok od awansu do IV ligi jest również Bogoria IV. Składający się z naszych wychowanków zespół do tej pory wygrał wszystkie swoje spotkania w V lidze. Po 15. kolejkach ligowych nasza drużyna zgromadziła 30 punktów. W ostatnią niedzielę Kamil Sadowski, Kuba Dobosz, Marcin Zieliński, Tomek Fabisiak i Ragu Tandon pokonali 8:2 AZS Politechnikę II Warszawa. Ostatni swój mecz podopieczni trenera Adama Białka rozegrają jutro o godzinie 20 z UKS III Return Piaseczno. W przypadku zwycięstwa chłopcy zapewnią sobie awans do IV ligi. Trzymamy mocno kciuki za zwycięstwo zarówno trzeciej, jak i czwartej drużyny.

Dodaj komentarz